Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Satılık elektronikler. Check it out! Apple, Steelseries, Samsung, GoPro vs

Rotweiler

Öne çıkan mesajlar

Cahil cahil konuşuyorsun, orada kocaman yazıyor AmazonPrime ile Two-Day free shipping diye. Demek ki değilmişim Prime.

Adresim Amerika evet, yurtdışındayım çünkü. Bunda garip olan ne? Beni haksız çıkarmadığı gibi seni haklı duruma da sokmuyor bu.

TR fiyatından uygun olmadığını söylemedim, sadece erişilebilir bir yerde daha ucuzu olduğunu söyledim.

Fark ettiysen diğer ürünlerle ilgili tek kelime etmedim. Onlarla ilgili de söylencek şeyler var belki. Önceden sattığınla da işim yok. İsminle veya kim olduğunla da işim yok. Sadece sattığın o ürüne takıldım ve pahalı -2 katı kadar- satıyorsun diyorum. Ha alan olursa da hayırlı işler, bişey demiyorum. Ama illa kazıklancak varsa daha az kazıklansın, %50 karla ben satıyım diye araya sıkıştırdım.

Bi de topiğine yazmama laf etmişsin, bire bir münakaşaya giren, gerizekalı diyip hakaret eden sensin. Haksız durumdaki de sensin ve utanmadan üste çıkmaya çalışıyorsun. Varsa sorunun özelden de yazabilirsin, herkesin görmesine gerek yok. Hakaret ediceksen de özel mesajla edersin, başlığının seviyesi korunmuş olur
Sosyal ağlarda paylaş

Abi anlayamıyor ki.
Bi de orda "try prime" yazısını göremeyecek kadar cahilmişim işte. İnsanlara "neden?" ini açıklıyoruz, cahil yazıyor lol.

Amazondan alıcak kendi adresine göndericek de, burdaki birine kârsız satacak da. Adama postalayacak güya ucuza gelicek.
Yapsın diyorum. Sİktirsin gitsin başka topicde yapsın bunu. 10 Lira kârımı da bana bıraksın yani. Benim burdan sattığım zilyon tane ürünün parası ile karnımı doyurmadığımı zaten benden ürün alanlar biliyor.

Benim ağzımı illa bozup banlatacaksınız.
Hayır neyin arasına giriyosun ben onu anlamıyorum. Bu forumda neyin kuralı var çok merak ediyorum.
Diğer ürünlerle ilgili söyleyceklerin varsa; onları da duymak isterim.
Amerikadaki ürünün fiyatı ile tr fiyatını karşılaştırmak; "ama onlor omorokodo 1200 dolar maaş oloyor o da trde 2500 lira ödör" demekten ne kadar farklı?
Sosyal ağlarda paylaş

=)))
Onu topiğin başında yazdım fizbancım. Ürünleri dilerseniz gözünüzle görürsünüz alacağınız şehirde. Testini yaparsınız öyle ikna olursunuz.
Ben zaten "karsız satıyorum" diye bir ithamda bulunduğumu hatırlamıyorum hafıza kartları ile ilgili. Dİğer ürünlerin fiyatlarıyla ilgili de bunları söyleyemezsiniz zaten.

Ha ayrıca; amazon.com vb sitelerden benden 13 TL daha ucuza alabilirsiniz hafıza kartlarını. Kolay gelsin.
Sosyal ağlarda paylaş

Kimse daha ucuza satmak zorunda değil ne kasmışsınız laaa alala ?
adama pahalıya gelmitir bu fiyattan satar

mesela her perakendeci değişik fiyatla satabilir
Bazen firma olarak bizim alışımızın altında vatanda satışlar görüyorum
olan şeyler bunlar bence Güzel fiyat ve test seçeneği...
Sosyal ağlarda paylaş

Forumun pazar alanı kurallarında ben tam tersini görüyorum?
Defalarca yazdım yukarıda.
16 dolara alsın arkadaş kartı, trye kargolasın, daha ucuza getirsin bu kadar basit. Ya da insanlar 13 TL daha ucuza alabilirler tabii amazonun kendi sitesinden. Topiğin anasını bellediniz zaten.
Dİğer ürünler de satılsa da olur satılmasa da olur.

Ha benim de "community feeling" den uzak olduğumu düşünmenize de sevindim adıma.
Sosyal ağlarda paylaş

panpa bi NAH resmi koyarsın başlığın altına olur biter.

yani şurada 68 kuruş daha ucuz diyince de bi mantığı kalmıyo işin sdf

gg den kablo alıyorum 10 metre hdmi 14 lira.

dealextreme den alsam 5 dolara falan geliyo. o da gelirse 2 haftada tabi.

adamı korumak gibi bi amacım yok da, hani türkiyeden ucuz mu ucuz. hangimiz amazondan usb stick falan alıyoruz ki? hani alacak olsam gidip 128gb usb 3.0 falan bişi alırım ki gerçekten kara geçeyim trdeki fiyat üzerinden.
Sosyal ağlarda paylaş

Rot,

Istersen oradaki kurallari bir daha oku. Istersen zamanin moderatoru kurbaganin 5 numarali mesajina bak. Burada daha ucuz demekte sakinca yok.

Ikincisi kurallar diyorsan mesela banlenince fake uyelik kullanmak da yasak. Bunu sen de yaptin zamaninda. Burasi kurallarin esnek oldugu bir forum. Biliyor olman lazim.

Ben alici degilim, satici degilim. Community feeling olayiyla insanlari uyariyorum, zira xaty de aynini yapmis. Senin ama in community feeling degil ki, tuccarsin, kar etmeye calisiyorsun.

Esh,

Yavrum bir tane mal icin amazondan siparis verilmez tabi ama uc bes birsey alacakken sd card da sikistiriyorsun araya bu sefer maliyeti 30$ dan 15$ a dusuyor bir de.
Sosyal ağlarda paylaş

Benim tüccar olmadığım aşikar. Böyle düşünmenize üzüldüm açıkcası.

İKincisi benim ne zaman fake üyeliğimi gördünüz banlanınca sorry? bir önceki(ki bu ilk kez banlanışım) banımda fake make hesap açmadım, arkadaşımın hesabından bana ulaşsınlar diye mail adresimi yazdım. Öncesini hatırlamıyorum bile.

Konuyu bence çarpıtmayın. Bana da tüccar yaftası yapıştırmayın. herkesin hayatta bazı amaçları var, ben de bunları gerçekleitirmek adına elimdeki imkanları kullanıyorum. Burada ürün satıyor olmam ticaretçi kimliğine sahip olduğumu göstermez.
Sosyal ağlarda paylaş

Konu sahibi gayet hakli zira gosterdiginiz, surda daha ucuz dediginiz urunler yurt icinde bile degil. Siz Amerika'da olabilirsiniz, size cok daha uygun fiyata geliyor olabilir ama herkes icin durum bu degil. Haliyle Amazon,da 10 dolar, toplu alinca kartin kargosu belese geliyor zaten argumanlariniz gecerli degil.

Onu da gectim, boyle oldugunu bildiginiz halde, tanidiginiz bildiginiz, senelerdir burda satis yapan, hemen her sorunda gayet yardimci olan adama su muameleyi yaparak ayip ediyosunuz.

Eyyorlamam bu kadar.

Ha bi de konu kitlenirse topik sahibinin istegindendir diye de yazayim ki laf soyleyip kapattim sanilmasin.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...