Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ghost in the Shell tArzı, acti0n ama tekn0Lojik animLer hakkında tAvsiyeLeriniz :)

BlueStar

Öne çıkan mesajlar

sen kasmıyorsun onu anladık da biz kasıyoruz okumak için, bak kendi de demişsin, böyle kitle zor bulursun.. ;)

sen ricamızı kırmadın, ben de sana tavsiyede bulunayım derdim ama maalesef bu konuda bilgim çok sınırlı, öbür arkadaşların yardımını say bu seferlik.. :)[hline]Sabahları napalm kokusunu severim, çöp kokusunu değil..
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 yıl sonra ...
Mobile Police Patlabor (filmlerinden çok Tv serisini öneririm) , Mobile Suit Gundam serileri (Zeta ve SEED Destiny serileri çok güzeldir) , Jin-Roh , GITS Stand Alone Complex önerebileceklerim arasında.

Ayrıyeten RoboTech seviyorsan Macross 7 hariç Macross'ların hepsini izlemeye çalışın derim.
Sosyal ağlarda paylaş

ikinci sayfanın yarısından sonra koptum artık...

alışkanlıktan öyle yazmak? monoton yazı tipi??? marjinallik?????

hayatımın en büyük lol'ünü çekmek istiyorum :D

Pek sevmeyebilirsin ama Animatrix'i dene...[signature][hline]
Reality Isn't What You See
Reality Is What You Feel

Sosyal ağlarda paylaş

kardeşler mesajlarına tarihlerine bir bakın.. :-p[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
People suck, if I want to game I'll do it with/against circuit boards and lines of C++ that know how to RP, not people that don't know how to string a sentence together.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...