Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Satılık Ekran Kartları ( Miningde Kullanılmış )

Pascha

Öne çıkan mesajlar

Merhaba,

Elimde 6 adet 280x çeşitli marka ve modellerde ekran kartları bulunmakta, bu kartları başlıkta da belirttiğim gibi miningde kullandım, alalı yaklaşık 9 ay falan oluyor, hepsinin kutusu ve faturası mevcuttur.

Kartlar server odasında ortalama 50-65 derecede ve fanları max 1500 rpm de hatta bazılarının fanları rolantide, gayet stabil bir sekilde calısmaktadır, link de realtime gorebilirsiniz.

http://213.144.125.89/

Fiyata gelince makul olacagını dusunun.. kartları işyerime gelip yerinde gorup teslim alabilirsiniz.

Gereksiz trollememeniz önemle rica olunur :)

Kart modelleri hatırladıgım,

Sapphire dual-x 2 adet bu kartlarda fena degil
Sapphire vapor 2 adet asus topla aynı sogutma performansı var harika
Asus direct cu top 1 adet zaten efsanedir
Sapphire trix 1 adet bu kart harbiden fena :)
Sosyal ağlarda paylaş

Pascha said:

Merhaba,

Elimde 6 adet 280x çeşitli marka ve modellerde ekran kartları bulunmakta, bu kartları başlıkta da belirttiğim gibi miningde kullandım, alalı yaklaşık 9 ay falan oluyor, hepsinin kutusu ve faturası mevcuttur.

Kartlar server odasında ortalama 50-65 derecede ve fanları max 1500 rpm de hatta bazılarının fanları rolantide, gayet stabil bir sekilde calısmaktadır, link de realtime gorebilirsiniz.

http://213.144.125.89/

Fiyata gelince makul olacagını dusunun.. kartları işyerime gelip yerinde gorup teslim alabilirsiniz.

Gereksiz trollememeniz önemle rica olunur :)

Kart modelleri hatırladıgım,

Sapphire dual-x 2 adet bu kartlarda fena degil
Sapphire vapor 2 adet asus topla aynı sogutma performansı var harika
Asus direct cu top 1 adet zaten efsanedir
Sapphire trix 1 adet bu kart harbiden fena :)

Merhaba vapor 280x için ne kadar düşünüyorsun? Ayrıca ürünü garantisi hala geçerlimi?

Birde bu kartları uzun süredir aralıksız çalıştırdığın için kartlarda performans düşüşü , bozukluk v.s. gibi sorunlar olur mu?
Sosyal ağlarda paylaş

mesaj yazan arkadaslar kusura bakmasın 2 gundur foruma giremedim.

Kartlar normal bi gamer kasasında ortalama 70-80 C arasında fan minimum 40% rpm de doner, ben kartları max 65 derecede ve fanlar 1100 rpm lerde doner sekilde calıstırdım, 2 rigim vardı, yaklasık 4 aydır 1 kere bile kapanmadılar, kartlar stabildir, hatta 290 vardı bitanede onu kendi pc me taktım archeage ultra high da 60 fps sorunsuz oynuyorum 3 aydır.

Ayrıca kartların garantileri de ortamala 1 sene daha devam ediyor, faturalarıda mevcut.

Kartları evinin salonuna kurup 90 derecede 85% devirde calıstıran kişilerin rigleri ile kıyaslamayınız lutfen :)

Edit arayın goruselim 5308786775

Beraber basladıgımız arkadasım tum kartlarını 500-550 den sattı yaklasık 15 gun once.

Sahibinden de 500 -550 arası ilanım olacak, fakat burdan soranlara dedigim fiyatlar gecerlidir.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...