Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

bir garip vatandaslik sorunsali

orionlogic

Öne çıkan mesajlar

isviçre vatandaşları ab içerisinde kimlik kullanarak seyahat edebilirler. sen vatandaş olmadığın için vizesiz seyahat edemezsin.

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/1/13/Visa_requirements_for_Swiss_citizens.png/1280px-Visa_requirements_for_Swiss_citizens.png
Sosyal ağlarda paylaş

Anne kurtarmis kendini, sen patlamissin. =)

Ulkeden ulkeye degisiyo ama bisey ayarlaniyo durumu genellikle birinci dereceden bakima muhtac yakinlar icin gecerli.

Annen derseki benim oglanin rahatsizligi var, benimle kalicak yalniz kalamaz, o durumda olabiliyo cogu ulkede.

Yine de bi arastirmak lazim ama sanmiyorum bisey cikacagini.
Sosyal ağlarda paylaş

di said:

Anne kurtarmis kendini, sen patlamissin. =)

Ulkeden ulkeye degisiyo ama bisey ayarlaniyo durumu genellikle birinci dereceden bakima muhtac yakinlar icin gecerli.

Annen derseki benim oglanin rahatsizligi var, benimle kalicak yalniz kalamaz, o durumda olabiliyo cogu ulkede.

Yine de bi arastirmak lazim ama sanmiyorum bisey cikacagini.

hani en olmadi uzun sureli yanlarinda kalabilirim. belki ondan sikinti olmaz.
Sosyal ağlarda paylaş

orionlogic said:

deadwoll said:

30 yaşında insansın, annen evlenmiş; cici babanla işleri güçleri olacak. Bence İsviçre'den önce annen istemez seni.

yok yahu onlarla ne isim olur! ab pasaportum olsun gerisini bana birakin.

Hehe. Zor o. Orada calisma ve oturma iznin olarak belli bi sure yasican ki anca oyle. Oyle turist olarak gidip kalinca saymiyolar.

Yine de ulkeye gore degisiyo tabi de farkli olsa simdiye tum Turkiye orda olurdu heralde.

Ha sen de oradan bi hatun yaparsan o ayri.
Sosyal ağlarda paylaş

di said:

orionlogic said:

deadwoll said:

30 yaşında insansın, annen evlenmiş; cici babanla işleri güçleri olacak. Bence İsviçre'den önce annen istemez seni.

yok yahu onlarla ne isim olur! ab pasaportum olsun gerisini bana birakin.

Hehe. Zor o. Orada calisma ve oturma iznin olarak belli bi sure yasican ki anca oyle. Oyle turist olarak gidip kalinca saymiyolar.

Yine de ulkeye gore degisiyo tabi de farkli olsa simdiye tum Turkiye orda olurdu heralde.

Ha sen de oradan bi hatun yaparsan o ayri.

yok yok saka bir yana uzun soluklu orada barinma hakkim olursa gerisini ben kurarim zaten. demek istedigim annemden dolayi turist olarak olsa bile uzunca sure kalma hakkim olur sanirim?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...