Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş JK 2014 -2015 Sezonu Genel Tartışma - 2

Llama

Öne çıkan mesajlar

Ali Ece bayağı bir şey yazdı. Birkaç önemli noktadan bahsedersem;

Ersun TS'ye transferler istiyor. Özellikle çapa istiyormuş ve yerli kontenjanı yüzünden birinci öncelik Tolgay Arslan olmuş demiş. Oyuncu transfere sıcak bakıyor ama Batı Avrupa'dan 3 takım + GS ve BJK de çok istiyor dedi.

BJK için Milosevic'i doğruladı. Bilic'in belirttiği profilde yazın stoper aranırken yine hocanın isteği üzerine özellikle tecrübeli ve olmuş bir stoper bakılıyormuş ama maliyet düşük olsun diye formsuz olmasına dikkat ediliyormuş. Pazarlık unsuru olsun diye.

Uzun süre Kaboul'u takip etmişler ama Tottenham kesinlikle satmamış. Moledo ile anlaşılmış fakat Ukrayna'daki savaş yüzünden Metalist yöneticileri sokağa bile zor çıkıyordu dedi. Bu transferin zaten iletişimsizlikten patladığını biliyorduk. Linnes'te bildiğimizi söyledi.

Bana stoper sorduklarında ilk olarak Juventus'tan Ogbonna'yı önerdim dedi. Bu iyi ki olmamış bana kalırsa asdfasd

İkinci olarak Lille'deki Basa'yı önermiş. Oyuncu ile anlaşılmış ve gelmek istiyormuş fakat menejeri ile para konularında anlaşılamayınca patlamış.

Ba transferiyle birlikte Kurt Zouma için çok uğraşmışız. Chelsea futbol komitesi tecrübe kazansın diye göndermeyi düşünüyormuş ama kiralık olarak bile vermek istememiş Mourinho, kesinlikle takımda kalacak demiş. Aynı şekilde Omeruo içinde kalacak demiş.

FB için konuşmayacağım, başkanı beni sevmiyor dedi sdfasd

GS içinde Fatih Terim ayrıldığında malum yönetici beni arayıp hoca adayı için danıştı. Bielsa boştayken gerisi boş iş demiş ama işte iyi ki olmadı diyor. Marsilya için asdf

Veli için galiba menejeri sıkıntı çıkarıyormuş. Yani şöyle yazmış, onu direkt pasteleyeyim.

said:
Gelelim Veli-kontrat meselesine: Veli çok saygı değer, süper profesyonel

Veli zammı fazlasıyla hak ediyor ancak menejeri "İyi o zaman şu ezeli rakibe gider" derse

O zaman "Vel gider, Gökhan İnler gelir" derler adama. Ayrıca Ali Tolgay Arslan bir nevi Türk işi Atiba
Sosyal ağlarda paylaş

Milosevic'i araştırdım biraz hakkında olumlu yorumlar var, muhtemelen şu anki sivoktan falan iyi bir stoper olacaktır.

Ben gene de Atınç'ın daha fazla süre almasından yanaydım.Pedro franco'da iş görüyor.

Amma velakin orta sahada bariz boşluğumuz var(rotasyon oyuncusu anlamında), sağ bekin hali ortada(serdarla nereye kadar). Bu kadar kritik 2 mevki transfer beklerken, acı çekip bağırırken stoper sanki biraz lüks kaçıyor.
Seneye olabilirdi tabi...
Sosyal ağlarda paylaş

RamsesII said:

Milosevic'i araştırdım biraz hakkında olumlu yorumlar var, muhtemelen şu anki sivoktan falan iyi bir stoper olacaktır.

Ben gene de Atınç'ın daha fazla süre almasından yanaydım.Pedro franco'da iş görüyor.

Amma velakin orta sahada bariz boşluğumuz var(rotasyon oyuncusu anlamında), sağ bekin hali ortada(serdarla nereye kadar). Bu kadar kritik 2 mevki transfer beklerken, acı çekip bağırırken stoper sanki biraz lüks kaçıyor.
Seneye olabilirdi tabi...

Sivok iyileşseydi, haklıydın, ben de öyle düşnüyodum ama adam sakatlıktan kurtulamıyo, yaşı da ilerledi bayağı.
Sosyal ağlarda paylaş

sivok mükemmeldi de sakatlık, yaş vs. toparlayamadı. zaten biliyorsunuz epeydir elden çıkarmak istiyorlar onu. fiziksel olarak bitmiş.

stoper transferi çok iyi olmuş. umarım düzgün bir adamdır. sizi bilmem ama ben pedro'yu HİÇ beğenmiyorum. bu sezon kafamda şüphe kalmadı. pedro aradığımız stoper değil. ön libero olarak denenir belki.

atınç umarım ersan'ı geçer. eğer yeterince yetenekliyse gayet mümkün zira ersan'ın formu inişli çıkışlı.
Sosyal ağlarda paylaş

Sivok halen kaliteli bir stoper, sakatlık dönüşleri vs. sıkıntı yaratmıyor ama işte bel bağlamamaya sebep oluyor dediğiniz gibi. Beşiktaş'ta yeni zihniyet zaten genç, yaşlı olacaksa da gerçek anlamda fark yaratacak yaşlı olsun üzerine kuruldu.

Milosevic'te istanbul'a gelmiş. Kesin almışız galiba lel

https://pbs.twimg.com/media/B6L_SFiIYAE_22t.jpg

Daha da ilginci, özellikle FM'ciler çok iyi tanırlar.

https://pbs.twimg.com/media/B6L9ASkIAAAj6xD.jpg

Miguel Layun için resmi teklif vermişiz. Granada bayağıdır izliyordu ve bu belgenin dün gece ortaya çıkmasından sonra sabah transferi duyurdular gerçi ama sağ bek için böyle üst düzey bir alternatif aramak ciddi anlamda beni sevindirdi. Hani oralarda halen bir gözümüzün olduğunu bilmek bayağı sevindirici şahsen. Üstte dediğim gibi tecrübeli, derbiler ve büyük maçlar görmüş soğukkanlı bir adam. Her şekilde bu ligde tozu dumana katardı. Avrupa da bile başarılı olur diyor izleyenler ki Granada zaten en iyi atlama takımlarından biri haline geldi.

Bu arada Layun'a üç kulüp bu dönemde resmi teklif vermiş. Granada, Watford ve Beşiktaş. Granada ile Watford tahminen ortak giriştiler. Granada bonservisi alıyor ve aldığı gibi Watford'a sezon sonuna kadar kiralıyor. Bize de baba kalıyor.

Layun'a falan teklif verildiğine göre de sağ bek transferinde Linnes vs. tamamen yalan oldu beklemeye gerek yok.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...