Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş JK 2014 -2015 Sezonu Genel Tartışma - 2

Llama

Öne çıkan mesajlar

sen de tam kolpa style be forgiver. ilk 11'in 6'sı yedek kadrodan. klübedekilerin de sadece ikisi ilk 18 oyuncusu. oldboyzları geçip konuya dönelim:

@darkrider çoğu beşiktaşlı biliyordur o hikayeyi. en önemli kısmı musa muhammed için 1 milyon euro istenmiş olması. mesele bu. önder özen'in getirdiklerine karşı yapılan bir inat hiç değil ki gram sevmem fiko'yu da tayfasını da, basiretsiz olduklarına da gönülden katılıyorum. pilot takım ile bu bağlantıyı kurabiliriz ama musa muhammed için kuramayız.

dünyayı gezmesine rağmen hala bidleyen yoksa, city de almayacaksa bu kadar borç içindeyken gidip 1 milyon euro verilir mi tartışılır. bence ne city alacak ne de başkası. bizim kadar kıyak müşteri bulacak olsalar zaten bulurlardı. o yüzden şimdi otuz türlü dedikodusunu çıkarıyorlar. yabancı kaynakların kimisi city alıyor diye yazmış kimisi beşiktaş. ancak biri imza attırdığında anlaşılır, hanya konya belli olur.
Sosyal ağlarda paylaş

"Tatar Ramazan" said:

Bebelerinden 4 tane yediğiniz Arsenalin azına etti bu BJK, neyin ağlaması bre Oldboy, kadro dar naapsın adamlar 3 kulvarda.

Kadro dar değil kadro kötü. Galatasaray ve Fenerbahçe otursun ağlasın bizim neden Bilic gibi hocamız yok diye, gerçekten muazzam bi herif. Geçen sene Olcay 10 küsür gol attı daha ne abi? Olcay?

Oyuncusuna da felaket güven pompalıyor, Atınç'ı oynattı bir maç, adam çok da parlamadı gerçi fakat Bilic çıkıyor yerli stoper alacaktım Atınç'ı görünce vazgeçtim diyor, ha yalan bence ama adamın yaklaşım çok iyi.
Sosyal ağlarda paylaş

şu kupadan kurtulalım nasıl dersiniz anlamıyorum

uefa gruplardan çıkmak ve liverpolu geçeceğinize inanmak
lig liderliği sizi çok havandırmış kanımca

şubat ayında elde sadece bir kulvar kalırsa ki oda kalmaz gibi

4. yıldız için beşiktaşın uçup gitmesine kimse izin vermez. onun için her yerde tam sonuna kadar asınılmalı
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...