Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş JK 2014 -2015 Sezonu Genel Tartışma - 2

Llama

Öne çıkan mesajlar

Önder Özen gidince onun istediği adam diye alınmayan Musa Muhammed, City ile imza atmak üzereymiş. teşekkürler fiko ve yancıları

şu yönetimdekiler ne kadar başarılı olursa olsun yıllardır kinci hareketleri yüzünden de kulüpler dibe çakılmaya devam ediyor. Yeni gelen eski yönetimin aşçılarını bile işten atıyor vs. gibi saçma sapan bir ton şey oluyor.

Kaçan balık umarım çok büyük olmaz da bizde çok üzülmeyiz.
Sosyal ağlarda paylaş

arcane said:

DarKRideR said:

Önder Özen gidince onun istediği adam diye
kaynagin neresi bilmiyorum da o zaman istedigi ucret fazla bulundugu icin alinmadi. Bu tartisilabilir ama onder ozen ile bir alakasi oldugunu sanmiyorum.

Önder Özen onu almayı geldiği günden beri istiyordu ve İstanbul'a getirdi. 1 sene biz de idmana çıktı, Dikilitaş'ta amatör olarak oynadı. Kontrat imzalatamıyorduk, 18 yaşını doldurması gerekiyordu.

18 doldurulunca pilot takıma gönderilecekti. Roeselare diye bir Belçika ikinci lig takımıyla Önder Özen pilot takım anlaşması imzalamak üzereydi. Yaptığımız anlaşma doğrultusunda da işte Musa gibi adamları pilot takıma gönderecektik ve bonservisleri onlarda olacaktı ama belirli bir fiyat aralığında Beşiktaş'ın öncelikli olarak istediği zaman satın alma hakkı olacaktı. Ayrıca Beşiktaş o takımdan bir oyuncu kiralamak isterse red hakkı olmayacaktı.

Önder Özen gönderilince pilot takım anlaşması askıya alındı ve yapılmadı. Musa açıkta kaldı ve buna rağmen 1 ay İstanbul da anlaşma yapılsın diye bekledi. Geçen ay Almanya'ya gitti ve takım aramaya başladı. Hamburg, Wolfsburg falan antremanlara çıktı benim bildiğim, daha nicesi vardır. Kasım başından beri Almanya da takım takım dolanıyor ki elbet diğer ülkelere de gitmiştir. Odegaard mesela menejeri şuan her hafta bir takımda denemeye aldırıyor vs...

Yani öyle City'nin elden kapması, önceden oltalaması vs. yok. Beşiktaş yönetiminin basiretsiz, kinci yapısından kaynaklı bir oltadaki balığı tekneye çekememe durumu var. Benim tek derdim işte inşallah kaçan balık beklentilerde olduğu kadar büyük değildir.

Önder Özen'in bu takıma katacağı çok şey vardı. Yazık oldu.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...