Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Psikoloji bozan oyunlar

MilleR

Öne çıkan mesajlar

baldurs gate serisi nwn fallout silent hill legacy of kain(kac kere kendimi vampir olarak gordum bi ben bilirim) undying su aralar en son ruyama giren oyun half life 2 nin we dont go revanholm bolumu oldu(resmen tum bolumu ruyamda oynadım) bi ara uo oynarken dragon kesmeye gidiyodum ruyam da bi de en son vampire bloodlines da ocean hotel bolumu koridorda yururken onumden hayaletin kosarak gecmesi beni baya etkiledi galba hatırlamadıgım seyler varsa eklerim sora simdilik bu kadar :)
Sosyal ağlarda paylaş

Sanitarium. Sebep belirmeye gerek bile yok.
fallout.Göndermelerle dolu çünkü.Alien Versus Predator'lar. kişisel ilgi alanlarımı fazlasıyla tatmin ettiği için :D
Halflife'lar. Çoğu anda ha..ktir çekiyodum ve gün onun verdiği adrenalin ile geçiyor.
Doom'lar. özellikle de doom1 :). Amcam, ben daha çok çok küçükken alıp oynuyodu. Gecenin birinde 6 7 yaşındaki çocuk için bi oyun değildi o yüzden anormal ürpertiyordu beni. amcamın arkasına saklanıp seyrediyordum yine de :D. O yaşta psikopatlaşmamın ve şimdi korkusuz biri haline gelip korku manyağı olmamın sebebi de budur.
...
gider bu daha[signature][hline]
Reality Isn't What You See
Reality Is What You Feel

[Bu mesaj StRencher tarafından 26 Aralık 2004 00:50 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Tabi birde herhalde bilmezseiniz nightmare creatures var eski bir oyun orta2demi ne oynadığımı düşünürsek baya bir bozmuştu psikolojimi hatta açtım biraz oynayıp kapattım ve 1 yıl sonra geri döndüm oyuna okadar.[signature][hline]''Nindyn vel'uss malar xuil phindaren zhal'la lor ulu uk uktan 'udtila naut doera natha phindar. Ka dos l'inya verve wund l' rendan l' rendan mziln l'inyan wund dos.''
Beş Hececiler
Sosyal ağlarda paylaş

silent hill + fantasmagorya çok fena yapmıştır hala etkileri görülür ::)[signature][hline]fedaykin, 24 November 2003 18:38 tarihinde Ainu'ya demiş ki:
Aynı senden önceki 20 kişinin düşündüğü gibi onun özel kişisi sen olacaksın, tabi tabii...
Alexi_Septimus,23 Ağustos 2004 18:23 tarihinde Mavi'ye demiş ki:
Kuzucum, "My way or the highway..." diyeceksin.
Bu kadar.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...