Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Lumia 925 mi 1320 mi

Silphatos

Öne çıkan mesajlar

o da dogru, bende 2 senedir kullanmayi birakmistim da, windows 10 mobile ile birlikte tekrar bi api docs okurum falan diyodum o da yalan oldu.

microsoft cok fena yas tahtaya basti, xamarin de gidici olmaz insallah, cunku adamlar onu baya kararsiz developerlari cekmek icin kullaniyolardi, hani ios android yazan adam wp de yazsin diye. bilemedim.
Sosyal ağlarda paylaş

windows phone haberleri okudukça gıcık oluodum. en azından artık duymayacağım.
bitsin gitsin.

çok büyük potansiyeli olan bişiyi nasıl güzel harcadılar, nasıl kötü yönettiler, ceo'ların nasıl beceriksiz olabildiğini gözler önüne seren bişi oldu.

ya tam herkes google play applicaton sotre, windows apps üçlüsüne geçmeye başlamıştı ki, sen yeni telefon çıkarma; ki oled ekran ve wireless charging olayına çok önceden adım atmaları falan baya beni umutlandırmıştı.

samsung dex olayını ilk yapacak hatta, düzgün bi şekilde çalıştırabilecek bi potansiyel vardı. Düşünsene telefonu takıp bi ekrana windows çalıştırıyorsun.

gerçekten yazık ya...

arayüzü bile zamanında android'in çok daha ilerisindeydi, stabilite sorunu ya da tasarımı katbekat daha iyiydi.

htc hp gibi farklı markalardan da iyi destek alıyordu ama yapamadılar, yönetemediler, riske girmediler, zaten word excel bize para getirio dediler.
(td)
Sosyal ağlarda paylaş

Ikisini de kullandim ben onlardan hic pisman olmadim ama onlar benden hep pisman oldular. Ozellikle 1320yi 3. kattan yangin merdiveninden dusurdum. En asagi kata kadar dustu tum parcalari dagildi. Birlestirdim calisti. Bunun disinda dusururken ayagimla durdiriyim derken refleksim yetmedi ayagimin altina aldim ustune bastim.Gene calisti. Kosarken cebimden firladi. Yere inerken ayagimla tekme attim. Gene calisti. Hala evde duruyor. Emekliye aldim muhtemelen acsam hala calisir.1320 sarjida iyi gidiyordu. 925 bu kadar saglam degil ama daha kullanisli 1320yi tepsi olarak da kullanmisligim var cunku.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...