Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Satılık MSI GE70 2PC APACHE

tinu

Öne çıkan mesajlar

paraya ihtiyacım olduğundan.. 5 aylık notebook u satmak istiyorum.. garantisi devam ediyor doğal olarak.. çantası yok.. ama mouse ve kutusu filan duruyor.. tertemiz alet.

aletin özellikleri budur..
http://www.sanalmarketim.com/msi-ge70-2pc087xtr-apache-core-i54200h-8gb-1tb-gtx850m-2gb-173-full-hd-freedos/p_54961/

pazarlıksız 2350TL veririm istanbul içi..

nba2k15 performansı. :)

Sosyal ağlarda paylaş

Fistan said:

insanlar daha kavrayamadı 2. elin, sıfır fiyatının %70-75'i ettiğini

sıfırı minimum 2600 - 2700 TL olan 5 aylık garantili tertemiz makineyi 2000 tl ye de satmam satana enayi derim.. bence kavranması gereken nokta bu... :) hadi arıza olur çizik olur vs tamamda... sorunsuz aleti niye 700 tl ucuza satayım..

he alacak olan 300 tl fazla verip yenisini alır diyorsanız... mesela ben bunu alırken 300 tl daha verip bunun i7 sini almak istemiştim alamamıştım... adamın durumu yoktur işine gelir alır.

heee bu arada ps4 + parayada verebilirim :)
Sosyal ağlarda paylaş

scorch said:

9 ay taksit yapabiliomusun peki tinu?

şuna peşin o parayı verecek adam zaten 300 lira daha bulup 0'ını alabileceğini de idrak etmiş olman lazım atara atar gidere gider yaparken.

ne güzel işte alabiliyorsa... sıfır alsın.. 300 -400 tl daha versin taksitle sıfırını alsın.. ama ben o 300-400 daha bulamamış birini bulursam satarım.. bunun giderle atarla bir alakası yok.. daha 5 ay önce 2700 tl verdiğim bilgisayarı 1700 TL ye satmak bana göre büyük aptallıktır.. bunu da idrak etmiş olmak lazım.

ama cebinde 2300 tl varsa ve 2700 tl lik bir bilgisayarı 0 almaya gücün yetmiyorsa.. bu tarz daha 5 ay kullanılmış garantili temiz olanını 300-400 tl daha ucuza almak aptallık değil bir tercihtir.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...