Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gidilesi/Görülesi Mekanlar/Barlar

MartinLGore

Öne çıkan mesajlar

Hoca istersen ben sana önce UCUZ kelimesiyle BEDAVA kelimesi arasındaki farkı anlatarak başliim...
Ben söz konusu yerler için BEDAVA yazmadım ki zaten.Sadece ucuz yazdım.Ayrıca senin eğlence anlayışın eskiye gidipte ayakta 2mio na bira yada 3.5mio na tekila içmekse o ayrı.Ben topicin başlığına uygun olarak buraları uygun fiyatlı ve "GÖRÜLESİ MEKAN" olarak yazdım.Ama eğer eski sence Bodrumdaki görülesi bi mekansa sana tavsiyem biraz daha dolaş...[signature][hline]yalnızca iş arkadaşlarım bana "EMİLİO BULTRAGENİO" der!!!
Sosyal ağlarda paylaş

Bende parasızlıktan açıkçası 1 haftadır 1 kere çıktım dışarı.. İşten ayrıldığımdan beri parasızlık vurmaya başladı.. Elimdeki parayıda tatilde yedim..
Ama yarın 2 gün parti yapıyorum arkadaşlarla.. Biraz para tuttum bu bir hafta..
2 gün vallahi full music, alkol etc. gidicek.. Bayağı bir kafa dağıtıcaz inşallah..

Edit: 1 kere dediğim taksim değil yoksa hergün taksime giden birisi değilim millet alkolik zanmasın. 1 kere dışarı çıktım sadece evdeyim .[signature][hline]Unoffical Paticik Kaillera Server

[Bu mesaj nedanko tarafından 02 Eylül 2004 22:33 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Herkesin eğlence tarzı senin gibi olmak zorunda değil ki kardeşim.Bana ne senin eğlence tarzından.Ben o tarz eğlenceyi sevmiyorum ve sevmeyen insanlara hitap ediyorum.Sana n'oldu ben anlamadım ki.Ha gitmedim mi oralarada gittim hoşuma gitmedi.Sana n'oldu ki!!!
Olayıda anlamsız bi sidik yarışına çevirmen hakikaten çok eshef verici...
Benimde iki otelim var n'apcaz şimdi?babamı niye karıştırdın ki şimdi yani,birbirimizi nasıolsa görmüyoz diye yani hemen işi şirazesinden çıkaralım mı?ben de şimdi senin atalarının nesillerce gezip gördüklerini benim babam bi haftada gördü falan mı yaziim ne ki bu!!![signature][hline]yalnızca iş arkadaşlarım bana "EMİLİO BULTRAGENİO" der!!!
Sosyal ağlarda paylaş

bu yerlerden birinde gece bulusalım deriben eglence olur ve ayrıca 18yas altı alan biyer olursa guzel olur[signature][hline]this isn't music, and we're not a band
we're five middle fingers on a motherfucking hand

haters call me bitch
call me faggot
call me whiney
i am something you can never be

marilyn manson
Sosyal ağlarda paylaş

ah be 3 sayfa okudum içimde patladı keşke biri de ankara için yazsaymış :([signature][hline]fedaykin, 24 November 2003 18:38 tarihinde Ainu'ya demiş ki:
Aynı senden önceki 20 kişinin düşündüğü gibi onun özel kişisi sen olacaksın, tabi tabii...
Alexi_Septimus,23 Ağustos 2004 18:23 tarihinde Mavi'ye demiş ki:
Kuzucum, "My way or the highway..." diyeceksin.
Bu kadar.
Sosyal ağlarda paylaş

aman yarabbi 500 milyon mu ben o paraya 10 parça levis alır bi yıl yaşarım....[signature][hline]fedaykin, 24 November 2003 18:38 tarihinde Ainu'ya demiş ki:
Aynı senden önceki 20 kişinin düşündüğü gibi onun özel kişisi sen olacaksın, tabi tabii...
Alexi_Septimus,23 Ağustos 2004 18:23 tarihinde Mavi'ye demiş ki:
Kuzucum, "My way or the highway..." diyeceksin.
Bu kadar.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
Tommy den 500 kaat a gomlek mi ? abooov. tommy hakketten ole lem bi kac ay once galeria da tommy den (karusel de olablr hatirlamiom ) hirka baktim . gaz olup giydim denedim gzl de oldu srefsiz hirka. etiketi cevirmemle magazadan kacmam arasi yrm sn gecmedi :P . 300 kaat a hirka mi olurmus... Bu arada su siralarda Lacoste fabrika satis magzasinda indirim varmis . ( Gerci gezilcek mekanlar icin acildi ama olsun soylim millet ogrensin alisveris yapmak istiyen vardir belki bu ara ) su ikitelli tarafinda mi ne istanbulda. ztn paso tekstil firmalari var gidicem diyen varsa tarifini tam ogrenip edeyim. Ztn goruceksizni bzm millet kafayi yemis herkesin elinde 7-8 lacoste torbasi oyle cikiolar valla. icerde deniycek yer yok , millet begendigini eline alio hmn baskasi satin almasin diye. ilk gordugumde ulan heralde bedava veriyolar fln dedim . o derece kalabliklasio

neyse cok konustum siz mekan adi vermeye dvm edin.

Peki aksamlari takilcagimiz bar lar disinda gun icinde takilcagimiz cafelerden dvm edin taksim icin... ( Adres -- Muzik-- Fiyat-- Ortam v.s)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...