Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

[DragonCourt] Oyun ölmüş?

anil_selam

Öne çıkan mesajlar

derinlere dalıorumda aaaaaah ah
okulun kütüphanesindeydik,3-4 tane pc vardı,boş derslerde fln orda olurdum,dc oynardım.

dedim acabaaa bu oyun türkiyede yaygınmı,googleda bir arama ve sonuç:pepelek
böylece üye olmştum paticiğe,vay be,şimdi ne oldu neler oldu.oyun bitti,towne squarede tanıştıım kenklerim gttiler hayvani clanları yönetiyolar.
vay vay anam vay anam.[signature][hline]kapansın camiler açılsın meyhaneler
için dostlarım bu gece benim için
için için

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
yazık bayram bayram yanlız kalmasın die dc bölümüne bi post atim dedim
iyi bayramlar dc topiği

eskiden buralar bölle bağ bostandı...[signature][hline]belediye otobüsünde uykumdan rüyalarımdan ayrılıp kapıya baktıımda inmem gereken durağa geldiimi görüp kapıya koştum ama sırt cantamı düzletene kadar dur düğmesine basmayı unuttuumdan 2 km falza yürüdüm,şofeend rica edemedim durak dışında indirsin die...
Sosyal ağlarda paylaş

napcsn ya türkü
git titana gir
valla diom
yada bak bi caln var listede kaln lideri cally

callyi towne squarede bulabilrsiin çou zamn,git muabbet et,iyi bir insandır,türk yok calnda ama ortamı güzldir

bir araalr bene o clandaydımda ordan biliom[signature][hline]belediye otobüsünde uykumdan rüyalarımdan ayrılıp kapıya baktıımda inmem gereken durağa geldiimi görüp kapıya koştum ama sırt cantamı düzletene kadar dur düğmesine basmayı unuttuumdan 2 km falza yürüdüm,şofeend rica edemedim durak dışında indirsin die...
Sosyal ağlarda paylaş

Titan falan boş arkadaşlar
Klan = Sick-of-it-all
ben bu klana girdim adamlar deli yardım etti. kendi forumlarında falan öyle şeyler dağıtıyorlar ki yani en iyi arkadaşınız vermez beleşe o tip bişeyi. (192a silver masamune gibi tabi silahlar falan değişmediyse ben bıraktım bayadır girmiyom)
benimde 1k gutslu 2k witsli çarım bekliyo öle vermeyede kıyamıyom arada giriyom bakıyom şöle bi ne kastıydım be hehe[signature][hline]Alexi_Septimus, 01 Kasım 2004 17:27 tarihinde demiş ki:
Ölüm yaşamın bir parçasıdır.
Doğduğunuz günden itibaren ölmeye başlarsınız.
Ölüm bir süreçtir, öldüğünüz an ise bunun tamamlanışıdır, bu süreç doğduğunuz zaman başlar.
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
  • 3 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...