Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Muhteşem sağlık sistemimiz

masa

Öne çıkan mesajlar

said:
Oğlu tarafından özel bir hastaneye götürülen yaşlı kadından 140 lira alçı parası istenmesi üzerine, oğlu devlet hastanesini tercih etti. İlerleyen saatlerde ise yeniden rahatsızlanan kadın aynı hastaneye götürülünce büyük bir şok yaşadı. Sosyal medyada yayınlanan görüntüye göre, doktor daha önce kendisini tercih etmeyen hastayı bu defa muayene etmeyeceğini söyledi. "Aynı hastaya ben iki sefer neden bakayım. Siz bizim hastanemizi tercih etmediniz, devlet hastanesine gittiniz. " diyen doktor büyük tepki topladı.

http://webtv.hurriyet.com.tr/2/70085/27345278/kayseri-deki-ozel-hastanede-skandal
Sosyal ağlarda paylaş

bir de sey sinir bozucu..hasta sana gelir bakarsin muayene eder tetkileri ister tedavini planlarsin ,hasta cikar gider..1 2 ay sonra bu sefer daha kotu halde gelir piskin piskin siritir anlatmaya baslar 10 doktor gezdim ilaclarinin hicbirisini kullanmadim-marifet gibi-ayse hanim su haplari verdi onlar azicik iyi gelir gibi oldu bi de okse otu kaynatip ictim ama tam gecmedi gibi yine bak sana geldim sevdim seni...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...