Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Günlük #11

SeaGle

Öne çıkan mesajlar

Bir tane kiz var. Eski kiz arkadasim. Arkadas ama ben buna hep halleniyordum. Sonunda birkac defa friendzone u delip gecme firsatim da oldu. Ondan sonra arkadas kaldik yine. Ama friendzone kalkti tabi gumruk birligine gectik. Izmire gelmis biri rahatsizlandi diye ailesinden. Moral olsun diye ziyaret ettim hastanede. Tekrar gel diyor. Yahu dedim sevgilin varmis. Ben sana halleniyorum gelince. Dogru olmaz diyorum gel sen diyor. E erkek arkadasin var diyorum. Olsun konusuruz sadece diyor. E erkek arkadasin bunu bilse ne der diyorum bir sey olmaz diyor. Gitmedim yanina. Bu defa da whatsapptan saydiriyor bana. Kezbansin dedim. Kustu. Bokumu yesin.
Sosyal ağlarda paylaş

Red said:

1-2 sayfa önce yazmıştım.bir süredir cilveleşiyorduk. sevgilisi var malesef. bu tarz oç durumunda olmayı sevmiyorum ama gönül bu sokarım sevgilisi varmış yokmuş dinlemem. inanılmaz kaptırdım kendimi seviyorum baya.

sonunda evine bırakırken dudak kenarı öpücüğüyle ne hissetiğimi söyledim. ağladı. şimdi onlar düşünsün çokta fifi. olur ya da olmaz söyledim rahatladım. benim içimde patlıcagına onların içinde patlasın. ha kızı baya seviyorum ama yapacak bir şey yok olmazsa beklicek halim yok.

sevgilisi yokken de tanıyordum ama varken aşık olmak varmış kaderimizde.

seni de başka biriyle aldattığında gel yaz bakalım çok da fifi kısmını bir daha
Sosyal ağlarda paylaş

Sevgilisi/eşi olan kadın/erkek ile olmak bir kaç noktada single olan ile olmaktan farklı tabii

1) "onun yerine beni tercih etti" kafasıyla sahte bir ego boost. halbuki sen olmasan başkası olacak zaten olay sende değil.

2) yasak olanın verdiği tuhaf çekicilik

Tabii etik fln değil, riske de giren bunu yaşayanlar. Sonuçta 3. sayfa haberlerinde bol bol okuyoruz böyle durumları. Bir gün o takıldığınız kızlardan/kadınlardan birinin sevgilisi arıza çıkar, gelip 2 tane sıkıp gider. Biz de haberdar olursak "ggwp" deriz artık
Sosyal ağlarda paylaş

Günlük,

- Çok sevdiğim bir arkadaşımın 6 ay sürecek olan bir kemoterapiye başlayacağını öğrendik. Sürekli aklımda kız..

- En sevdiğim amcam gece fenalaştığı için annemle babam sabaha kadar hastanedelermiş. Sabah annemin telefonuyla ögrendim.

- İstanbul'dan temelli taşınmak üzere olan kayınvalidem az önce telefonda 'ben nasıl gidicem' diye ağladı..

- Bugün Cuma.
- Bu haftasonu doğumgünüm için partiler var..

Ne kafa ama..
Sosyal ağlarda paylaş

Hiç bi cevap vermeden heryerden engellemek, sanıyo musun ki beni durdurucak. Elbet öğrenicem nedenini, bi akşam önce buluşma planları yapan insan bunu yapmaz.

Beyindeki ur/tümör veya leke problemi veya herneyse seni benden uzak tutamaz, bi yolunu bulup giricem tekrar hayatına, ne pahasına olursa olsun.
Sosyal ağlarda paylaş

JrStorMesT said:

Hiç bi cevap vermeden heryerden engellemek, sanıyo musun ki beni durdurucak. Elbet öğrenicem nedenini, bi akşam önce buluşma planları yapan insan bunu yapmaz.

Beyindeki ur/tümör veya leke problemi veya herneyse seni benden uzak tutamaz, bi yolunu bulup giricem tekrar hayatına, ne pahasına olursa olsun.

Bence haklısın. Sakın yılma.
Sosyal ağlarda paylaş

JrStorMesT said:

Destekliyorum, ben kadinimi oyle tavladim. Asla vazgecme, sadece korkaklar vazgecer
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...