Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Günlük #11

SeaGle

Öne çıkan mesajlar

1-2 sayfa önce yazmıştım.bir süredir cilveleşiyorduk. sevgilisi var malesef. bu tarz oç durumunda olmayı sevmiyorum ama gönül bu sokarım sevgilisi varmış yokmuş dinlemem. inanılmaz kaptırdım kendimi seviyorum baya.

sonunda evine bırakırken dudak kenarı öpücüğüyle ne hissetiğimi söyledim. ağladı. şimdi onlar düşünsün çokta fifi. olur ya da olmaz söyledim rahatladım. benim içimde patlıcagına onların içinde patlasın. ha kızı baya seviyorum ama yapacak bir şey yok olmazsa beklicek halim yok.

sevgilisi yokken de tanıyordum ama varken aşık olmak varmış kaderimizde.
Sosyal ağlarda paylaş

lanetler olsun bilerek yapmıyorum ya. ergenlikten beri böyle. artık nasıl bir psikolojik problemim varsa amk. nerde sevgilisi olan kız varsa tutuluyorum. doğuştan behlül sendromum var. ayırabildiklerim oldu ayıramadıklarım oldu. yaptığımı savunmuyorum bana yapılsa çıldırır katil olurum ama kendimi şöyle avutuyorum. yavşaklık ya ada meriçlik yok. söyler çekilir muhattab olmam. gerisi ona kalmış sdfs
Sosyal ağlarda paylaş

di said:

Bugun senin icin baskasini birakan yarin da baskasi icin seni birakir gibi geliyo da belli de olmaz tabi. Piyango misali gercek askini bulmus da olabilirsin.

bu doğru kesinlikle. ama işte kalp ağrısından mecbur yürüyorsun. içimde kalmasın diye. biriyle tanışıyorsun çok iyi anlaşıyorsun inanılmaz bi elektrik hoş sohbet. hop sevgilisi var. hayalkırıklığı
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...