Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Günlük #11

SeaGle

Öne çıkan mesajlar

Patice said:

senko said:

Patice said:

senko said:

bana da ev bulun
sancaktepe - maltepe arası yolculuğa daha dayanamıyacam.

Bütçe ne?

1.5k

Ucuz uçak bileti hizmetinden sonra gayrimenkul danş..

http://www.sahibinden.com/kiralik-daire/istanbul-maltepe?price_min=1400&price_max=1700

1.5 diyince hemen yapistirmissin 1700 u ..
Sosyal ağlarda paylaş

DavidMills said:

Yok daha değil acele etme. 27 senelik içiciyim, şansın yüksek zaten. Motivasyonumu kırma bare.

43 yasindayim..ilkokulda sigara icmeye ortaokulda paket tasimaya basladim..universitede 2 kez 1 er seneden uzun araliklarla biraktim..
hali hazirda 5 senedir de icmiyorum..

herhangi bir ilac terapi bant vs kullanmadim..

yapabilirsin..
Sosyal ağlarda paylaş

dana22 said:

Patice said:

senko said:

Patice said:

senko said:

bana da ev bulun
sancaktepe - maltepe arası yolculuğa daha dayanamıyacam.

Bütçe ne?

1.5k

Ucuz uçak bileti hizmetinden sonra gayrimenkul danş..

http://www.sahibinden.com/kiralik-daire/istanbul-maltepe?price_min=1400&price_max=1700

1.5 diyince hemen yapistirmissin 1700 u ..

1.5 veren 1.7 verir ne var ki sdfsds..
Sosyal ağlarda paylaş

Bende 42 yaşındayım. 88 den beri içiyorum. 1.5 paket netim var, arada alkol durumu olursa rahat 2 paket oluyordu. En ziftlisini içtiğimden ciddi içiciyim aslında. Keyifte alıyorum, ama artık göğüs vs sıkıntı olmaya başladı.

1.5 sene önce bir gazla bıraktım esasında. 15 gün nikotin bantı sonrası temiz bıraktım sayılır. 4 ay alkollü ortamalarda bile sürmedim ağzıma. Saçm sapan bir şeyi bahane edip tekrar başlamıştım. Bırakabiliyorum da, korkum 6 ay sonra kafaya birşey takarsam. Onu çözdüğümde bırakırım zaten. İstek var, motivasyon da var.

Bakacaz.

dana, tebrikler bu arada. 5 sene güzel rakam.
Sosyal ağlarda paylaş

yok zaten neden sigara iciyorum kelimesine bir yanit veremeyince hersey bitiyor..

onun disinda yapilacaklar..

ilk 1 hafta tuketebilecegin ortamlara girmeyeceksin..gece cikmak yok ..icici arkadaslarindan uzak duracaksin..
evde butun paketleri kul tablalarini cakmaklari yoket..

sonra davranislarini az takip et en cok hangi eylemlerde sigara tuketiyordun ..onlarin yerine birseyler koymaya calis..atiyorum sana yemek sonrasi sigara icmek yerine kahve ic..gibi..
Sosyal ağlarda paylaş

Zaten amaç kendi iradenle bırakmak.

Bu kez nikotin bantıda kullanmayacağım. Shampics vs gibi ilaçlara karşıyım zaten. El alışkanlığını yok etmek adına insanlar çereze abanabiliyor. Çekirdek vs. Buna da girmeyeceğim. Bol bol su tüketip, çok zorlanırsam normal sakızla geçiştirecem. An itibarı ile plan bu.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...