Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ne olacak bu Kharon'un hali

Sequo

Öne çıkan mesajlar

Kanuni said:

di said:

Gule gule seko. Gule gule dingil kelebegi. =)

Bu arada gosterdim lan anneme yazdigini. Direkt "bosver lan ne ugrasican orospu cocuguyla, harcadigin vakte yazik" dedi. E hakli kadin. sdf

amma agir olmus su.

kaldiramiyorsaniz bu adami girmeyin altina.

Eheh, kafan mi guzel abi nedir? Anan gelsin deyince agir degil de anam orospu cocugu deyince mi agir nedir yani ?
Sosyal ağlarda paylaş

di said:

Bu arada gosterdim lan anneme yazdigini. Direkt "bosver lan ne ugrasican orospu cocuguyla, harcadigin vakte yazik" dedi. E hakli kadin. sdf

aferin kendini banlattın ben ilk başta baban gelsin hatta ananıda çağır dedim kesinlikle sex içerikli bir mesaj yoktu. Ben sana tuzağı kurdum sende atladın orospu çocuğu yazdın :)

Sana elveda kardeşim. Lisede annen okula gelsin dediklerinde müdüre nasıl orospu cocugu demiyorsan burada da demeyecektin. Ben gayet ailenide al gel dedim :)

Barzo seni sana elveda :)

Kendini akıllı zannedim bu kadar aptal olan görmedim.
Sosyal ağlarda paylaş

Sequo said:

di said:

aferin kendini banlattın ben ilk başta baban gelsin hatta ananıda çağır dedim kesinlikle sex içerikli bir mesaj yoktu. Ben sana tuzağı kurdum sende atladın orospu çocuğu yazdın :)

Sana elveda kardeşim. Lisede annen okula gelsin dediklerinde müdüre nasıl orospu cocugu demiyorsan burada da demeyecektin. Ben gayet ailenide al gel dedim :)

Barzo seni sana elveda :)

Kendini akıllı zannedim bu kadar aptal olan görmedim.

Sequo bunlari adam banlandiktan, dava sonuclandiktan sonra yazicaktin. Erken yazip tuzak muzak kurdjm diye yargic onunde sucunu ispikledin
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...