Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ışid pkklı kızı yakarken

yuttum

Öne çıkan mesajlar

o 55 dakikalık videoyu ben de seyrettim. ondan beri nette araştırma yapıyorum işid hakkında.

abi özet geçicem hiç bakmanıza gerek yok. çok değil 1 yıl içinde bokunda boğulacak bu adamlar çok belli. ama tabi buradan birileri çok güzel ekmek yiyecek. bir çok kişi de ölecek. olay özetle bu.
Sosyal ağlarda paylaş

karaktersiz said:

zaten giriyolar ülkeye mülteci sifatiyla baya yogun sekilde son zamanlarda bildigin isidli adam belli
bide hertaraf arap doldugu için biseyde diyemiyorsun
ulan saka maka araplar yarin bigün özgürlük toprak isterlerse hiç sasirmam eyalet sisteminden onlarada bi dilim düser herhal

suriyeli kürt onlar ya, kürdistana 4. arıyoruz, kürt nüfusı az olduğundan biraz ekelemek gerekiyor ülkeye
Sosyal ağlarda paylaş

beyoglu filan boku yemişti zaten. geceleri sokaklar full suriyeli kaynıyordu. öyle kendi hallerinde de değiller, salmışlar çocukları etrafa. bağıra çağıra koşuşturuyorlar yollarda.

şimdi daha da geliyormuş istanbula. otobüsler yetişmez olmuş sayıya.

iyice boku yedik ya.
Sosyal ağlarda paylaş

navyamphs said:

yunanistan mal mı abi
arap k*rt felşam alsın
meriç in oaraya dikenli tekl çektiler
adalardan felamn sitsen gidemezsin
yunan sahil güvenliği dek getirdiği botu motu yuvarlıyomuş denize
izmir en güzel yer

Bak simdi benim dedem kurt, bu mesajindan rencide olabilirim aslinda. Ama olmuyorum umrumda degil cunku kurtluk benim kimligim degil vs vs. Ama ne oluyor biliyor musun? Bu adam boklu gotuyle nasil boyle konusabiliyor diye sinirleniyorum. Turkiyenin en sicak ve onemli problemi hakkinda hala nasil boyle konusuyor, irkcilik yapabiliyor? Seni kafamda bir bit yerine koyuyorum. Tek basina hicbir seysin, onemsenmeyecek bir bitsin ama ne yazik ki cok kalabaliksiniz.
Sosyal ağlarda paylaş

Esh said:

Onun da dedesi afedersiniz ermeniymis

eet lan
harbi
ama dedem erm*ni diye alınayım ki :)
@monçiçi
hayatımda bi sürü salaklık yaptyım ama ırkçılık yapcak kadar salak değilim :)
k*rt olmaktan alındıysan o senin sorunun
mode-z war, ara bulursun bi yerlerde, koy ordaki listeye beni, artık alınmazsın :)
Sosyal ağlarda paylaş

BonePART said:

neden izmir ben bi tek onu anlamadım
basmane komple suriyeli dolu
kayınpeder isyanlarda resmen eauauhaha

hayır dicem ordan yunanistana kaçacaklar oda yok gelip yerleşiyolar izmire
onlarda mı izmirin ovgusunu duydu o kadar

istanbulun trafigi falan hic cekilmez diyip izmire gidiyorlar
Sosyal ağlarda paylaş

İzmire gelen anadolulu kekeler mi, yoksa mülteciler mi dersen her ikisi de derim. benim için farkı yok.

izmire aşık olup gelip, sonradan gömenlere de ayrı ayarım zaten. karının ankaradaki evinden boklu su akıyor, izmirde deniz bok kokuyo diye mızıklanıyo.

gelmeyin amk madem kötü şehir kimse gelmesin.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...