Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Oyun bilgisayari yardim ?

xwhiplashx

Öne çıkan mesajlar

KehKeh said:

Sanalmarketim den alış veriş yapan birini bulmam lazım cihaz çok hoşuma gitti. 880M kartı olan notebook alabilsem iyi olurdu ancak fiyatları çok uçuk.

Birde freedos alsam daha mı karlı olur yoksa garantisi bozulur mu ben işletim sistemi yükleyince?

Burdan almıştım ben laptop ı. Kapıda ödeme seçeneği var o iyiydi.
Sosyal ağlarda paylaş

istanbul bilişim e pek güvenmeyin derim. refurbished yazısını öyle küçük yerlere basıyorlar ki, alet sana okutulduktan sonra anlıyorsun. tabi refurbished kavramıyla bir sıkıntınız yoksa yardırın.

msi servisine gelecek olursam. servis anlaşmaları en son servispoint diye bir yerdi. trump towers ın arka taraflarında bir yerlerde. önceki yorumlarda da yazdığım üzere, ben direkt msi türkiye ofisiyle bağlantıya geçmeyi denedim. ancak öyle çözebildim sorunumu. servise kalsa tek ölü piksel için ekran değiştirmiyorlardı.

siyah olsa razıydım da, kırmızı olunca hep görüyorsun. ölü piksel i çektiğim fotoğraflarda, skyrim screenshot larımla tayvandaki arkadaşlara empati yaptırmış olmamın da faidesini görmüş olabilirim. ama elbette herkese yetişemezler, çok deneyen olduğunu sanmıyorum sorunu için msi a direkt ulaşmaya çalışan.
Sosyal ağlarda paylaş

istanbul bilisimi biz sirket olarak kullaniyoruz.
fare-mouse-kart vs gibi bir cok seyi surekli onlardan aliyoruz.
kurumsal alisveris ise indirim ve faturalandirmada ciddi yardimci oluyorlar.
ama kisisel alimlar da hic mi hic iyi degiller!

bu arada hem sizler tarafindan hem de yakin cevremden aldigim olumlu fikirlere gore.

bu aleti almaya karar verdim.

http://www.msi.com/product/nb/GT72-2PE-Dominator-Pro.html#hero-specification
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...