Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sıçarken oynanacak oyunlar

lazerbulbul

Öne çıkan mesajlar

ben doktor değilim, doktor olan abim ama onun bana söylediği kadar açıklayayım.

tuvalette kitap okumak hemoroid riskini istatistiksel olarak artırıyormuş. bağırsakların tembelleşmesine sebep oluyormuş.

hatta okulda bu dersi veren hocaları Mehmet FÜZÜN (aynı zamanda 9 eylül üni. rektörü de) şöyle bir örnek vermiş;
''Nasıl ki kütüphanede tuvaletimizi yapmıyorsak, tuvalette de kitap okumamalıyız''
Sosyal ağlarda paylaş

Istari said:

ben doktor değilim, doktor olan abim ama onun bana söylediği kadar açıklayayım.

tuvalette kitap okumak hemoroid riskini istatistiksel olarak artırıyormuş. bağırsakların tembelleşmesine sebep oluyormuş.

hatta okulda bu dersi veren hocaları Mehmet FÜZÜN (aynı zamanda 9 eylül üni. rektörü de) şöyle bir örnek vermiş;
''Nasıl ki kütüphanede tuvaletimizi yapmıyorsak, tuvalette de kitap okumamalıyız''

abinden kaynak alsana. manyak mıyım neyim merak ettim, ne gibi bir sebepten olabilir bu diye.

acaba oyun oynamak/kitap okumak orada kalınan süreyi mi arttırıo, yoksa beyinde tuvaletini yapma amacı, serbest zamanda kitap okuma amacı ile karışıo da psikolojik olarak mı etki edio vs

asşdkşkda sabah sabah merak ettiğim şeye bak
Sosyal ağlarda paylaş

totemic said:

senko said:

ben en fazla çamaşır suyunun ambalajını okuyorum...

ahaha aynı ben bir ara çamaşır suyu formüllerini ezberlemiştim. valideye arada değiştir alıdıgn markayı da yeni şeyler okuyalım demişliğim bile var. asdf

olm bi ben yapiorum zannederdim ya çamaşır suyu, cif, şampuan artık ne gelirse ambalaj okumak en büyük zevkim tuvalette :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...