Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Paticik buluşması... event ocak 7..

Dowai

Öne çıkan mesajlar

Paticik com daki guild wars oyuncuları warsın bu beta weekendde buluşalım herkez oyundaki adını yazsın birbirimize kontak edelim

bu arada kötü bi haberim var arakterimi uçurmuşlar nedense keyi alırken karakterimin silindiğini farkettim herkezin ölemi ?
geçen eventa katılmadım diemi yoksa ?

oyuna girersem adım
Raegnas blackberry olur[signature][hline]- Dowai -
Sosyal ağlarda paylaş

Jean Von Muirthemne

ancak yalnızca pvp alanlarıyla sınırlı bu karakter..[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
People suck, if I want to game I'll do it with/against circuit boards and lines of C++ that know how to RP, not people that don't know how to string a sentence together.
Sosyal ağlarda paylaş

valla 6 saattir filan tomb'daydım ama bir süre sonra kendi ismimi bile unuttum heh

başağrısı tutacak gibi oldu be lol

ara vereyim olmazsa yarın buluşuruz..[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
People suck, if I want to game I'll do it with/against circuit boards and lines of C++ that know how to RP, not people that don't know how to string a sentence together.
Sosyal ağlarda paylaş

Black berry lerin hepsi bana aitdir tom da celisi bende gördüm sanırım... bu arda çok sinsi taktikler buldum ranger da... özellikle ranger monk oynamayı seviyorsanız :) bu arada tomb daki 2. ci görevin amacı tam olarak ne karşı grubu elemine etme işini anladım da spiritlerle bayraklar arasındaki bağlantıyı kuramadım bi türlü[signature][hline]- Dowai -
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...