Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Desperate Western Men Hunting For Wives In Ukraine

chrome

Öne çıkan mesajlar

reddit'te bunla ilgili tecrubesi olan var mi diye bir thread vardi. herkes 'bir arkadasim' seklinde anlatmis. kizlarin neredeyse hepsi 5 yil sonunda evi terketmisler. ama gordugum kadariyla bunun sebebi de insanlarin gercekten mal gibi davranmalari kizlara.

bi tane kiz yazmis. tabi ne kadar dogrudur bilemem. cok mutluyum kocamla, 2. cocugumuz geliyor diyordu.
Sosyal ağlarda paylaş

Bu arada biz böyle bir çiftle tanıştık bir süre önce.

Bi hatun arkadaşla barda otururken arka masadaki orta yaşların sonunda çirkince bi adamla sarışın, güzel yabancı bi hatun benim arkadaşa bakmaya başladılar; ben dönüp kaş göz yapınca adam kalkıp masaya geldi özür dilemeye...

X bankasında döşekli bir pozisyondaymış adam, kızla Ukrayna'da tanışmışlar. Nişantaşı'nda beraber yaşıyorlarmış. Hatun daha 22 yaşındaydı ve 3. evliliğiymiş. Ukraynalı olan ilk kocasından da bi tane çocuğu varmış. Adam sürekli my love <3 yapıp elini tutuyordu kızın ama kız biraz geri duruyordu. Garip işler.

Umarım mutlu olurlar ne diyim.
Sosyal ağlarda paylaş

14:25 te ne diyor bu Tony? Turkish men diyor, tam anlayamadım ordaki olayı, Şükrüyü getirin bana çevirsin orayı sdf

Feamer said:

trakyada ise kızlar, doğululara kendi rızaları ile kaçıyorlarmış, 1-2 sene sonra geri dönüyorlarmış garip işler,

Bunu ilk kez senden duyuyorum, Edirnedeki çingene kesim belki daha zenginler diye yapıyor olabilir bazen ama onun dışında imkan yok şuna. Tam tersi desen anlarım ve Doğuda askerlik yapana kaçan kız zaten oluyor çok uzun zamandır.

25. dakkada röportaj veren kız için bu tura katılabilirim asdasdaf
Sosyal ağlarda paylaş

Feamer said:

trakyada ise kızlar, doğululara kendi rızaları ile kaçıyorlarmış, 1-2 sene sonra geri dönüyorlarmış garip işler,

biz mesela çarşı için yakın yer dururken 1 saat lik yere gönderiyorlardı, bölge halkı şikayet etmiş

Millet karısını kızını çarşı izni olduğu günler dışarı çıkartmıyor küçük şehirlerde, kasabalarda vs.

Düşünsene büyük çoğunluğu hayvan oğlu hayvan olan bir bölük abazayı toplum arasına salıyorsun.
Sosyal ağlarda paylaş

deadwoll said:

Feamer said:

biz mesela çarşı için yakın yer dururken 1 saat lik yere gönderiyorlardı, bölge halkı şikayet etmiş

Millet karısını kızını çarşı izni olduğu günler dışarı çıkartmıyor küçük şehirlerde, kasabalarda vs.

Düşünsene büyük çoğunluğu hayvan oğlu hayvan olan bir bölük abazayı toplum arasına salıyorsun.

valla, unimogun arkasında 5-10 kişiydik, 19 mayıs civarıydı, kostümlü kızlar baya baya el salıyordu kamyona, gerçi kışın kız yokmuş zaten yazın geliyorlarmış
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...