Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

GnR

obacan

Öne çıkan mesajlar

said:
trgdy, 06 Ocak 2005 23:15 tarihinde demiş ki:
yaw hiiçbi ticari ya da tutma kaygısı yok hadi lan ben slashım dedigi için heralde bu arada kac yasında oldu slash yaa eski kliplerine bakıyorum hiç deişmemiş nerdeyse suratı kırısımıs okadarr

slash yaşlı diil daha 40 yaşında 1965 doğumlu...

[Bu mesaj everlasting tarafından 06 Ocak 2005 23:27 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
OguzAmca, 06 Ocak 2005 23:02 tarihinde demiş ki:
ben slash'i canlı seyrettim tee zamanında ya ölsem de gam yemem artık :) ortaokuldaydım ben gnr istanbul'a geldiğinde. isyan edip kaçıp gelmiştim ankara'dan ve en önden seyretmiştim konseri. zaten deli bişeydi konser, bi de insan o yaşta ve o hayranlıkta olunca konserin her saniyesi kazınıyo beynine. pek bi keyifliydi.

gercekten deli gibi kıskandım su an seni[signature][hline]Ünlü futbolcu Vieri'ye bir spiker sorar:
Fenerbahçeyi tanıyomusunuz biliyomusnuz?
Vieri ise şu cevabı verir;
Galatasaraydamı oynuyor...(Tamamen gerçek)

evet xantheden arak ama napiyim gorunce hasta oldum imzaya
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Deli_Haci, 06 Ocak 2005 23:20 tarihinde demiş ki:
Benim dediğim ticari kaygı değil zaten. hani bakarsın dağılırız, bakarsın grup takılır gideriz havası. O kararsızlık içerisinde kastırmamış sanki Slash de. "Yaparım bir şeyler boşa gitmesin" kaygısı :)

ben buna katılamıyorum. slash zatenbu grup kurulmadan önce de izzy, duff ve matt sorum'la çalışıyodu,takılıyodu. bence gayet güzel yinee. sonuçta tarz değişikliği var özellikle duff ve scott'ın etkisiyle. ve o tarzda müzik yaparken guns n roses'daki soloları gibi sololar beklemek veya öyle besteler beklemek yanlış olur. bence karşılaştırmak da gereksiz...[signature][hline]Alışırım seni yalnız düşlerde okşamaya;
Bunun verdiği mutluluk da az değil ki /
Çıkar giderim bu kentten daha olmazsa,
Sensizliğin bir adı olur, bir anlamı olur belki
Sosyal ağlarda paylaş

said:
trgdy, 06 Ocak 2005 23:29 tarihinde demiş ki:
gercekten deli gibi kıskandım su an seni

Harbi ya onu eski haliyle canlı izlemek bundan daha buyuk bi sey varmı yaw!
Tabi mesela adamla sohbet edersek bide daha buyuk bi keyif olur hehe :) Ama harbi acayip kıskandım :)[signature][hline]Blind Guardian
Eğer organize olabilseydim çok tehlikeli olurdum...

Sosyal ağlarda paylaş

Reha muhtarın kafasına GnR kadar gitar dussun e mi...[signature][hline]Delanoresse, 08 Kasım 2004 20:08 tarihinde demiş ki:
hmm o zaman gorillere epilasyon yaparsak dunyayi domine edebiliriz

fizban, 08 Kasım 2004 20:52 tarihinde demiş ki:
ideal kız arkadaş ideal gaz gibin bişeydir. Z = 1 dir ideal kız arkadaş için. 1 atm de oda sıcaklığında muhteşem bir insandır o kız arkadaş.
Member of AAL'05
Sosyal ağlarda paylaş

Valla aslında hazır burada konu açılmışkene GNR diye...
Bir organize olsak, velvele yapsak da Rock'n Coke bünyesinde, madem artık Guns'n Roses yok, Velvet Revolver getirtsek?
Hiç mi mümkünatı yok? Muhtemel, programlar şu aralar belirleniyordur, kastırsak paticikte organize olup?[signature][hline]Denizden Esen Lodosa İnan, Hayallerinin Aşkını Ciğerlerine İşlesin.
Tüm Metalciler bir gün Led Zeppelini tadacaktır.
Sosyal ağlarda paylaş

erm
deli hacı'cım.
öle velveleyle olmuyo ki bu i$ler..
az bucuk icinde oldugum icin bizim $irkete bile yüzlerce mail geldigi oluyo bazen $u grubu getirin diye.
ama öle velveleyle olsa ke$ke.
cidden türkiye'de cok cok cok zor gerçekle$tirilen bi$ey bu festivaller.Rock'N Coke biraz daha avantajlı ama.sadece isim yüzünden coca cola'dan milyon dolarlar geliyo $akır $akır.
ama siz az bekleyin.$ahane $eyler geliyo $ahaaaneee =)
Sosyal ağlarda paylaş

O zaman organizasyonları yapanlar gay :) İstiyorum getirin :)

Festival düzenlemenin kasışını biliyorum da, arkana Coca Cola'yı alınca yapılır diye düşündüydüm. Yani bu sene de Gansta Rapper zenci bir kardeş gelirse, Rock'n Coke bravo bir festival olur bence. ama öyle durun bekleyin diyorsan, haydi hayırlısı.[signature][hline]Denizden Esen Lodosa İnan, Hayallerinin Aşkını Ciğerlerine İşlesin.
Tüm Metalciler bir gün Led Zeppelini tadacaktır.
Sosyal ağlarda paylaş

gay falan diiliz karde$im aa eheh.
evet evet.
azcık bekleyin i$te..
yada beni gaza getirin.i$ten ayrılayım,alacagım paraları verin,ben de gelicek olan grupları açıklıyım.keh keh =)
aslında dogru söylüyosun.velvet revolver rock'n coke icin iyi bi headliner olabilir.Seveni cok,sırf o grup icin bile bi dünya ki$i gider o feste ama rock'n coke'u pozitif düzenliyo.Napıcakları belli olmaz o adamların.
=)
Tekrarlıyorum ben yine.Siz official açıklamaları bekleyin.hatta official'a yakın ben bile açıklamayı yaparım burda.
Aklıma geldikçe ben bile tutuluyorum valla ekran kar$ısında.
=)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...