Jump to content
Paticik Patreon - Birlikte Siteyi Açık Tutalım ×
Paticik Forumları

Kitap konusunda yardım


Villians

Öne çıkan mesajlar

ruhdöveni ni ve silah kardeşliğini umarım okursun...en güzel ejderhamızrağı kitaplarıdır ha bi de ikizlerin savaşı vs felan var onlarıda oku...
huma destanı ve vinas solamnusta güzeldir....(favorim vinas solamnus)[signature][hline]benim canım dershanem mef'in bir efsanesine göre bir gün biyolojide üreme konusu anlatıldığı sırada, bir kız öğrenci ile öğretmen arasında şu diyalog geçmiştir:
--Hocam erkeklerin penisinde kemikmi var?
--Hayır yavrum sana öyle gelmiştir!
Link to comment
Sosyal ağlarda paylaş

Okuduğum son fantastik roman olması haricince en bayılarak okuduğum kitaptı Brothers in Arms. Türkçe'sini hatırlayamıyorum. Yukarıda Kardeşlerin Savaşı diye bir kitaptan bahsediliyor ama o mudur değil midir bilemiyorum maalesef.

Ancak Dragonlance serisinin de cıvkını çıkarttılar bildiğim kadarıyla. Dragonlance Chronicles serisinin başarısı üzerine ardı arkası kesilmeden bir ton kitap sürüldü piyasaya. Benim kanımca bu kitaplardan, eski 3lemenin temel karakterleri üzerine baz alınanları okumakta fayda var. Ancak onların oğullarının torunlarının, dostlarının maceralarını okumaya gerek olduğunu pek zannetmiyorum. Okunabilecek bir sürü fantastik kitap olduğunu düşünürsek zaman kaybı olarak nitelendirilebilir.

Aklıma gelen kitap isimleri
Soulforged (Ruhdöven) ?
Brothers in Arms
Time of the Twins
War of the Twins
Test of the Twins

(Kusura bakma da Türkçe çeviri isimleri bir türlü gelemedi aklıma. Fakat bir kitapçıya gidersen zaten anlarsın kitapları muhtemelen)

Tüm yazıyı okumadan burayı okusan da olur: Alt nesiller ile ilgili kitaplara zaman harcama bence. Dragonlance Chronicles ile direk ilgili kitapları seç.[signature][hline][b]If you shake my hand you better count your fingers[b]
Link to comment
Sosyal ağlarda paylaş

Muhabbete Katıl

Şimdi mesaj gönderip sonrasında kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız varsa giriş yapın ve hesabınızla mesaj gönderin.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Paylaştığınız link otomatik olarak mesaja iliştirildi.   Bunun yerine link olarak göster

×   Önceden girilen içerik getirildi.   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
  • Yeni Oluştur...