Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Anne abim beni hamile bıraktı...

vaperon

Öne çıkan mesajlar

berbat bir haber, tek iyi yanı aile ihbarda bulunmuş. tecavüzcüleri koruyup olayı saklayan aileler de var...

bir de taunt atmak istemiyorum ama biraz muhalefet yaparken eşeğin kulağına su kaçırmamak gerek. akp iktidara gelse de gelmese de bu istismar belki de kadını mal gören kafa hep vardı, cahil bir milletiz, ha akp bunları beslemek yerine cehaleti giderebilirdi belki bu konuda yanlışları var ama kalkıp da akp öncesinde bunlar yokmuş gibi muhalefet yapılmamalı. bu tutum da patolojilerin derinine inmeyi önlüyor, olayı yüzeyelleştiriyor.

burada asıl olarak akp'yi ilgilendiren sorun kürtaj yasası.. eski yasayı bilmediğim için bir şey diyemiyorum ama şu an bu çocuğun doğumunun ciddi sıkıntılara neden olacağı düşüncesindeyim.
Sosyal ağlarda paylaş

filan'ı fazla

cesede tecavüz edenlerin olduğu bir dünyada yaşıyoruz arkadaşlar. anadoluda sürekli oluyor böyle şeyler. hani hepsi bu kadar iğrenç olmasa da benzeri çok iğrenç şeyler "gündelik seviyede" oluyor.

insanlar hasta

hastalık genimizde var

önemsiz görülsün diye demiyorum ama şaşırılacak bir yanı yok.
Sosyal ağlarda paylaş

abi hastalık işte ceset vs. Bu da öyle olmalı, başka izah edemedim çünkü ereksiyon gördüğünden etkilenmeyle, yarı-bilinçli bir şekilde oluyor. Kız kardeşinden nası etkileniyosan artık...

Üremenin amacı çeşitliliği sağlamak, dolayısıyla senin endogami ile üremen hiç bir şekilde evrimin ne bileyim doğanın falan amaçlarına da uymuyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Herhalde "kadın" dediğinde aklına kullandığı telefon fln gibi bir "mal" geliyor. Hani kadını insandan bile saymayan, kızı olsa "oh büyüsün de satarım ben bunu" diye düşünebilecek kafanın eseri gibi böyle bir durum. Çünkü abi de önemsememiş. "Söylerim bi daha yapmaz" ne lan? Anne bile iplememiş ki. Sadece daha önce söyleseydin bebeği hallederdik demiş. Yazık cidden.
Sosyal ağlarda paylaş

Ergen yaslarda anneye babaya kardese bu tip ilgi duyulmasi bilinmedik sey degil. E ustune bi de kadinin erkekten asagida oldugu bir toplumda, kadinin da erkegin de cinsel ihtiyaclarini gideremedigi, giderememeyi birak en ufak seylerin bile rabu sayildigi toplumda gayet dogal sonuclar sanki bunlar.

Ustelik ortaya cikmamis binlerce vaka var boyle. Biz burda bunu konusurken birileri tecavuze ugramaya devam ediyor mesela ve su dakika yapilabilecek hic bir sey yok.

Tek cikar yol duzgun insanlar olup duzgun bireyler yetistirmek gibi ama benim ondan da cok umudum yok zira suraya gelip giden sozde akli basindalar cok farkli degil bu degismesi gereken kitleden. Kimisi daha beter desem yeridir.
Sosyal ağlarda paylaş

Ulgio said:

ne alakası var bıyık, yüzeysel geçiyorsun gene.

Bari neden niçinini falan da ver. Şu argümanının içi tamamen boş.

Aile kavramı tamamen sexi ve üremeyi legalize etmektir.

oturup platon'u, şeyh bedreddin'i, marx'ı mı anlatayım.
platon'un politeia'sını (devlet diye yanlış çevrilen) oku mesela.
neden aileye karşı olduğunu anlatıyor orada.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...