Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Askerlık Erteleme

Esau

Öne çıkan mesajlar

2buçuk sene önce bacaklarımdaki ağrı çoğalınca muayeneye gittim.Düz tabanmışım meğer.Ne ben ne de ailedekiler anlamadı,söylemedi.15 senedir çekiyorum.
Ne ayakta durabiliyorum,ne uzun mesafe yürüyebiliyorum ne de ağır kaldırabiliyorum artık.
Vel hasıl kalçadaki eklem yerlerinde sıkışma varmış,dün raporlarımı da aldım.
Bir iki aya başvurucam bende,yoksa onlar gelip alıcak 29 yaş sınırından dolayı.
Bu arada ziraat müh.son sınıf terkim.dasfsaffad rezil gibi bir durumdayım.
Sosyal ağlarda paylaş

mytheron said:

Esau said:

Eger icinizde bedelli bekleyip, yasi 27 ve ustu olan varsa, bekleyebiliyorsa bir sene daha beklesin derim.

bedelli mi çıkıyor?

evet, ben en gec 2015 olacagini dusunuyorum. Bu konuyla iki yildir ilgileniyorum. Anket calismalarini takip edenler de az cok bilir, su anda konusulan yas 27 olarak gozukuyor. Kisacasi, imkaniniz varsa 2015 Kasim`a kadar bekleyin. Tabi, durumunuz sikintiliysa gidin. Ben 25 yasinda oldugumdan dolayi ve tabi biraz da issizlikten dolayi gidecegim.
Sosyal ağlarda paylaş

@slm_yzc
az önce msb dediklerinizi aktardım,bedelliler başımın etini yediler çıkarın artık dedim, çıkıyor az kaldı yeni cumhurumuzu bekliyoruz dedi.

@slm_yzc: @bakaya10 @expoyavuz @bakayanincilesi yaş 25 olabilir ama 15 bin az olur dedi 20 yi geçmeyin bari dedim

?@slm_yzc 14 sn.
bedelli ile ilgili tüm yazdıklarım doğrudur, ama maalesef bazı hazımsızlar yalancılıkla itham edebiliyor.siz inanmayın bedelli çıkıncada ++

@slm_yzc 55 sn.
++faydalanmazsınız olur biter .

@slm_yzc = selma yazıcı = bakan hayati yazıcı'nın eşi

http://www.hurhaber.com/bedelli-askerlikte-hur-haber-in-dedigi-oluyor-komisyon-raporu-tamam/haber-647202#.U-pvvDfGg8A.twitter
Sosyal ağlarda paylaş

dusuncelihayvan said:

valla 20bin vermem şu an da 2500 tl kazanıyorum 6*2500 = 15000 TL yapar

5-6 ay içinde 20bin verilmez lan

En son bedelli iki taksit yapilmisti. Bu seferki daha da uygun cikabilir. Cunku, bir onceki bedelli askerlikten Ak Parti istedigini bulamadi. Bu seferki sartlar daha iyi olacaktir. Ancak, genel secimlere mi atarlar yoksa bu sene mi bitirirler orasi kesin degil.
Sosyal ağlarda paylaş

30 yaptılar istediklerini bulamadılar.Zaten 29 yaş sınırından dolayı gidiyordu millet istesede istemesede.Geriye yurtdışında kalanlar filan veya iyi kaçabilenler yararlandı vs.
30 hatalıydı.
27 iyidir.
fiyat olarakta 15-20 arası gideri var bence.
Eğer işin gücün iyiyse tekrar elde edemeyebilirsin askerlik dönüşü.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...