Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

x5 3.0d vs G.Cherokee 3.0 crd

Zegna

Öne çıkan mesajlar

volvo xc90 2.4 d5'ten vazgectim gibi, butcemin yettigi araclar cok yuksek km deler. motor performansı da cok iyi degil.

x5 ve GC ye gelince tuketim tork vs hemen hemen aynı, 75.000tl civari ile 2. el fena olmayan araclar var.

x5 2004 makyajlı kasa alınabiliyor, donanım olarak biraz daha iyi 150 180k gibi km lerde. biraz daha dusuk km de ama donanım olarak zayıf x5 lerde var. ayrıca 3.0 ve lpg dusunulebilir.

GC ise 2006 2007, biraz daha dusuk ya da aynı km lerde var..

Cherokeenin mercedes motoru, baya sorunsuz, x5 motoruda arastırdıgım kadarıyla sorunlu bir motor degil.

seneye x5 ile vergi avantajından yararlanabiliyorum galba fakat GC ile yararlanamıyorum filan.

gene zor bir karar vesselam, karar veremedigim icin kendi arabamıda satısa koyamıyorum lol
Sosyal ağlarda paylaş

Selam,

Turbo+enjektör+yakıt pompası sorunsuz ise her türlü birini seçebilirsin. Yoksa bunlar sana o marka ve model çatısı altında sağlam kitleyebilir :

180bin km kesinlikle kritik ve riskli bir km değil. Sadece satıcıların bünyelerindeki "hayvanlık" oranını bilemediğim için aracın nasıl kullanıldığını kestiremiyorum :( Düzgün kullanmışsa 250bin km bile sorun değil!

Saygılar.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...