Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

vücut geliştirme #5

AthleT

Öne çıkan mesajlar

Aha ortam buldum. Haftaiçi yüzme ve liftin yanına haftasonu mma akar.
Güzel iri yarı dutch ablalar vardır kesin, onlarla sparring yaparım.

Şehirde 3 tane mma gym i var 3 ünü de türkler işletiyo sdfsdf
http://www.youtube.com/watch?v=-iopCrdDkIU
http://www.youtube.com/watch?v=gfa2dCl9TeI
Sosyal ağlarda paylaş

moriarty said:

adamın işi bu

adamin isi bu diil aslinda futbol oyuncularinin 225 lbs bench press kac rep yaptigina bakiyorlar diye kasiyor cogu. okuldayken 40-50 arasi cikaran rahat 10-15 cocuk vardi bizim takimda ben gaza gelip denemistim maks 18 fln cikmisti tabi ozamanlar 100 kilo civariydim simdi 3 tekrar anca cikar oda iyi gune denk gelirse.
Sosyal ağlarda paylaş

işi bu derken buna bakıyolar işte o da çalışıyo bunu dolayısıyla işi oluyo bi nevi sdf.

gerçi nfl ve nba, hadi nfl daha extreme bi örnek ama nbade bariz yeteneği varsa görmezden geliyolar güçsüzlüğü naoslsa geliştiririz diye sdf.

kevin durant 50kg mi ne bench press yapamayıp rezil olmuştu o combinelarda ahahah.
Sosyal ağlarda paylaş

moriarty said:

işi bu derken buna bakıyolar işte o da çalışıyo bunu dolayısıyla işi oluyo bi nevi sdf.

gerçi nfl ve nba, hadi nfl daha extreme bi örnek ama nbade bariz yeteneği varsa görmezden geliyolar güçsüzlüğü naoslsa geliştiririz diye sdf.

kevin durant 50kg mi ne bench press yapamayıp rezil olmuştu o combinelarda ahahah.

nfl de malum kadrolar 100 kisi civari olunca antremanda kullanmalik filler adam cok lazim oluyor, 1-2 arkadasim var gecen sene draft olmadan roster a giren antremanda dayak yiyorlar sadece adamlarin isi o :) ama min kontrat 400 k civari oldugu icin sorun olmuyor tabi.
Sosyal ağlarda paylaş

pascalnouman said:

benim antrenmanlar ise yaramaya basladi yalnız dizlerimde pek agri olmuyor eskisi gibi bacaklar guclendi demek afferim bana

dizlerdeki agrilarin sebebi hamstringler ve quadlar arasinda muscle imbalance varsa ondan dolayi oluyor. ayrica eger esneme olayina onem gostermuyorsaniz tight hamstringlerde diz agrisi yapar baya bonus olarak knee sleeve denilen seyleri deneyin eklemleri sicak tutup diz agrsina engel oluyorlar. ayrica squat ve leg press te narrow yerine genis tutarsaniz ayaklari dize binen yuk biraz daha azalicaktir.
Sosyal ağlarda paylaş

Dexter13 said:

moriarty said:

nfl de malum kadrolar 100 kisi civari olunca antremanda kullanmalik filler adam cok lazim oluyor, 1-2 arkadasim var gecen sene draft olmadan roster a giren antremanda dayak yiyorlar sadece adamlarin isi o :) ama min kontrat 400 k civari oldugu icin sorun olmuyor tabi.

gronka selamımı söylesinler.
Sosyal ağlarda paylaş

Dexter13 said:

pascalnouman said:

benim antrenmanlar ise yaramaya basladi yalnız dizlerimde pek agri olmuyor eskisi gibi bacaklar guclendi demek afferim bana

dizlerdeki agrilarin sebebi hamstringler ve quadlar arasinda muscle imbalance varsa ondan dolayi oluyor. ayrica eger esneme olayina onem gostermuyorsaniz tight hamstringlerde diz agrisi yapar baya bonus olarak knee sleeve denilen seyleri deneyin eklemleri sicak tutup diz agrsina engel oluyorlar. ayrica squat ve leg press te narrow yerine genis tutarsaniz ayaklari dize binen yuk biraz daha azalicaktir.

yok aga meniskus yirtigi var iki dizimde bi de sagda ic caprazlardan bi kısmı hasarlıymıs ondan yani BB ile alakasız :)
Sosyal ağlarda paylaş

115 kilo halime göre şu an 85 kiloda daha sağlıklıyım, daha kondüsyonluyum günlük işlerde çabuk yorulmuyorum, ufacık kardio gerektiren işlerde hemen terlemiyorum, daha atiğim ve kendimden emin yürüyorum falan.

Ama sanki böyle garip bi his var içimde, bir eksiklik gibi, 30 kilo ile dünyada kapladığım alandan büyük bir hacim gitti o yüzden mental olarak da vuruyor sanırım. Yağları erittim, kasları geliştirdim ama sanki yolda yürürken cılızlanmışım gibi bi his var dur bakalım ehe
Sosyal ağlarda paylaş

Casual encounter, kadıköy mcdonaldsda bir adamla tanıştım. Tipten belliydi iri yarı bişeyler, pasaport fotolarının çıkmasını beklerken öldürecek vaktim vardı, sporcu musunuz diye muhabbete başladım 1.5 saat konuştuk. Geçen sene 75+ da TR şampiyonuydum dedi, verify etmek için vücud geliştirme federasyonu sitesine gittim tabi ki site patlak hiç bir bilgi yok ehe

Facebooktan ekleştik arada konuşuruz diye. Keyifli sohbet oldu, işin ticari ve felsefik yönlerine de girdik. 7 yıldır yapıyormuş, akıttığı paranın haddi hesabı yoktur ehe =)
Camia küçük, oyuncular sınırlı sayıda

http://scontent-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-frc3/t31.0-8/s960x960/1399333_10152036606397278_1080928315_o.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

Gözümün önünde 2 tavukburger menü hüpletti, bu yediğim 2500 kalori ben bunu sporla yakamam, ama olsun arada böyle gömmek lazım dedi mutlu oldum ya benim gibi yaklaşan çıktı sonunda cheatinge =)

Artık rahat rahat cheating yapabilirim, bulduğumü gömeebilirim çıkarımını yaptım sdsdf

Sarkık deri için tavsiyeniz nedir dedim, efedrin mi dedi bikaç ilaçlar söyledi pek sallamadım ben de. Doğal yollardan sarkıklar giderse gider spadır saunadır bitki özü masajıdır terapisidir bişeydir, yoksa gidip eczaneden bişeyler alasım yok valla =)

1.5 yıldır yapıyorum öğrene öğrene dedim, transformasyonumu anlattım şöyle başladı şurdan şuraya geldim, hobi gibi uğraşıyorum günde 1 saat falan dedim. Hobiyi geçmiş sen baya bilgilisin vücud da şekil olmuş, altyapın sağlam iyi yerlere gelirsin böyle devam edersen dedi eyw kankuli doğal şekilde gidebildiğim kadar gidicem beach body e ulaşıcam gerisi önemli değil dedim ben de, o da ona pek bişey kalmamış zaten dedi ehe.
Etraftan geçenler mirin etti. Ben kendimi azcık şekilli sanıyodum, yanımdaki adam 5 katım şekilli olunca yanında mirin edilmek daha farklı bi duygu. Onu mirin edenler azcık miringi de benim tarafa aktarıyo heh

Seni farkettim içerde sporcu olduğun belli oluyo dedi, sokakta dikkat et insanlar ya yağlı ve şişman ya da sıska ve vitamnsizdirler, sen baya ilgi çekiyosun dedi sevindirik oldum sdfsdf

http://img.photobucket.com/albums/v109/elmaxxx/10511152_10152616970377278_5468894355084307198_n_zpsmn8n6o2w.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

abi adam freak show ona diyecek bir şey yok da, ben onun gibi olayım diye 1.5 saat muhabbet etmedim. Bilemeyeceğim bir şey söyleyecek, ekstra bir şey katacak mi ona baktım onu da bulamadım zaten =)

Üniversite anfisinde hoca ders anlatırken, bu adam nerd zaten tipinden belli gözlüklü beyaz saçlı deyip es geçmiyoruz, dinleyip bilgiler edinmeye çalışıyoruz ehe

Adam işin piri yani belli yani açtığı konulardan paylaştığı bilgilerden verdiği detaylardan anlıyosun. Ben hobi olarak yaptığımdan ilgi duyup konuştum, adam ticari yapıyor hem fitness hocasıymış aynı zamanda. Tabi hayatı bu, benim değil, ben bu aralar boş olduğumdan keyif aldığımdan yapıyorum. Haftaya taşındıktan sonra yoğun iş temposu başlayınca bu kadar vakit ayıramıycam tabi. Orda gidip hocalık lisansı alıp cebime koymak istiyorum. Özel PTlik olur, gymle anlaşırım haftada 2-3 gidip hocalık yaparım falan, hiç yoktan ekstra zamanlarda para yapmış olurum edindiğim tecrübeyle. Normal insandan kaslıya çıkmak benim gibi fat guydan fite 30 kilo verip dönüşmekten daha az prim yapıyo. Özellikle fat insanlar daha yakın buluyo heralde bu vermiş bana da verdirir bilgisiyle diyolar =)
Sosyal ağlarda paylaş

Dragonfire said:

elma uyku düzenini bozdun bence. gece 1 lere kadar oturmalar, sabah 5ler de internette gezmeler.
Sporcu adamsın düzene oturt şunu artık. Neyse hollandaya geçince oturtursun.
Veda yemeği ne zaman?

sorma ya hormonel denge patladı iyice. Spor yapıp o kadar enerji harcıyorum, karşılığında bünye yeterli besin ve uyku alamazsa tepki veriyor haklı olarak. Kolayca irrite oluyorum, mood-swingler yaşıyorum falan. Bu iş tam lifestyle işi, ya tam yapıcan ya hiç. Birinin eksikliğinde bir yerden patlıyor ya sonuçlar az/geç görüyorsun ya da mental olarak yoruyor.

Adamlar çok hızlı ya bugün pasaportu verdim yarın gel al dediler. Haftaya pazartesi iş başı, uçak biletimi sanıyorum cuma cumartesiye alıcam, ondan sonrası gurbetçi şaban
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:

Yok elma sen biraz karı gibisin senin mood swingler ondan. Yoksa hepimiz az çok spor yaptık, benim gibi amatör eğlendirenden hoca olacak kadar bilene çeşit çeşit insan var. Sıkıntı sende pampa

kanka karı gibilik değil de ülke uymuyo benim bünyeye sıkıntı o, match edemiyoruz. Ailem bile diyor sen çok değiştin ülkeni kültürünü iyice beğenmez oldun diye. İnşallah orda doğru yolu bulucam, Çocuklar duymasındaki almancı imdat amca gibi gurbette 30 yıl yaşayıp sistemin buglarından sütünü etini sömürüp entegre olmayacam tek kelime öğrenmeyecem, çocuklarıma da öğretmeyecem, diaspora türkü yetiştiricem yapıyom ediyom türkiyeyi çok seviyom özlüyom gitmek istiyom diye gezcekler etrafta ehuehe

4 yıldır erasmus organize et, Türkten çok yabancı arkadaşın olsun falan iyice gavur oldum buranın keşmekeşliği, cahilliği, kokuşmuşluğu falan batar oldu.

Bi gidim rahatlıycam ehe
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...