Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Equilibrium

horacegoesskiing

Öne çıkan mesajlar

• 5 ay sonra ...
Bence tatli bir film. Gecen yaz falan seyretmistim galiba, daha yeni vizyona girmesi dumur etti beni..

Matriximsi, ve handgun ile yapilan katalar cok tatli bence. Tabii kata denirse onlara.[signature][hline]There are 10 types of people in the world: Those who understand binary, and those who don't..

seviyeli muhabbet icin ozelime gelin
bekliyorummm
Sosyal ağlarda paylaş

En güzel sahnesi iki şarjörü önce orta yere atıp akabinde kombata başladığı ve mermi bittiğinde attığı şarjörleri direk taktığı sahnedir bana göre...Bide o tip şarjörü ilk defa gördüm yaw.Direk HACI YATMAZ oyuncakları vardı eskiden onun mantalitesi var şarjörlerde eheh..[signature][hline]The boundaries which divide Life from Death are at best shadowy and vague. Who
shall say where one ends, and where the other begins?
Sosyal ağlarda paylaş

said:
DaRKSaGa, 06 Nisan 2004 21:41 tarihinde demiş ki:
En güzel sahnesi iki şarjörü önce orta yere atıp akabinde kombata başladığı ve mermi bittiğinde attığı şarjörleri direk taktığı sahnedir bana göre...Bide o tip şarjörü ilk defa gördüm yaw.Direk HACI YATMAZ oyuncakları vardı eskiden onun mantalitesi var şarjörlerde eheh..

bundan daha kotu bir sahne de olamaz bence. bu ne simdi deyip, durumu anlayinca patlayana kadar gulmeme yol acti. isin kotusu komedi sahnesi olmamasina ragmen guluyor olmamdi.[signature][hline]nom de dieu de putain de bordel de merde de saloperie de connard d'enculé de ta mère.
Sosyal ağlarda paylaş

• 9 ay sonra ...
Filmi sonunda izledim n tane mantık hatası bulup kendi kendime error verdim ; savaş sahneleri iyidi hoştu ama zenci amcamın suratının gitmesini sağlayan kavga rezaletti

İmdb den 7.6 alması bence konusundan ve değişik kavgalarından kaynaklanıyor[signature][hline]Msn ¦ Mail ¦ Icq
"Dün gece Habertürk'de bir programa çıktık, program uzadı da uzadı, böyle seks filmi gibi saat 2 ye kadar falan..." => Erman Toroğlu
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 yıl sonra ...
  • 3 yıl sonra ...
  • Yeni Oluştur...