Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ultratv den mail gelmiş, fiyatlar konusunda

karakedi

Öne çıkan mesajlar

Adsl ile aynı olucak denıyor
yani biz kablocular 45 milyon 256k kabloya vericez
bide 15 mılyon Kablonete mı odıcez?

e yine 60 mılyona gelıyo iste sadece 128di 256 olacak sanırım.

15 mılyon ıcın adslyede gecılmezki[signature][hline]Opinions are like assholes. Everybody has got one.

Sosyal ağlarda paylaş

said:
BlaCk_DmC, 23 Kasım 2004 15:09 tarihinde demiş ki:

15 mılyon ıcın adslyede gecılmezki

sanirim orda anlatimak istedigi yanlis anlamadiysam bir sorun oldugunda ayriyetten ekipleri cagirdiginda alinacak ek ucret normal aylik baglantini oderken bu fiyati yani ayriyetten 15 milyon vermiyorsun..Zaten bu aralar Turk Telekom ozellestirileceginden ADSL'lere fazla gereken onem verilmiyor..Olusan laglarda Cabasi..Kablonete Devam et derim..[signature][hline] Jade Avalanche Canyakar
Who is afraid of..?
[
Darkness Surrounds Me [b] ]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Jade_Avalanche, 23 Kasım 2004 18:33 tarihinde demiş ki:
said:
BlaCk_DmC, 23 Kasım 2004 15:09 tarihinde demiş ki:

15 mılyon ıcın adslyede gecılmezki

sanirim orda anlatimak istedigi yanlis anlamadiysam bir sorun oldugunda ayriyetten ekipleri cagirdiginda alinacak ek ucret normal aylik baglantini oderken bu fiyati yani ayriyetten 15 milyon vermiyorsun..Zaten bu aralar Turk Telekom ozellestirileceginden ADSL'lere fazla gereken onem verilmiyor..Olusan laglarda Cabasi..Kablonete Devam et derim..

Kablonet teyy başlıklı foruma yonlendiriyorum seni ..

Ayrıca ADSL de teknik hizmet rezildir gerçek ama ben şanslı bir insanım heralde . Adamlar 10-15 günde bir arayıp bir probleminiz - şikayetiniz var mı internetinizde yavaşlama var mı şeklinde sorular soruyorlar . Ve baglantım da şu ana kadar ilk bağlandığı günler haricinde 1 kere bile kesilmedi . Oldukca güzel çalışıyor Maltepede ADSL .. Tabi bendeki şans ta olabilir ayrı .[signature][hline]MaXi...
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
ultra tv 512 icinde mi servis bedeli 15,00 aliyor?
ya rezillik o zaman bu, ben kablonet firmasindan aliyorum baglantimi 512den 45,00 aliyor.

atarim o zaman ben bu kablo modemi, 1mbit adsl alirim. 2 kati hiz ve ayni fiyat.[signature][hline]Thanatos : Technician Hardwired for Assassination and Nocturnal Analysis/Technician Optimized for Sabotage
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...