Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Brezilya 2014 Dünya Kupası [II]

forgiver

Öne çıkan mesajlar

Yunanistan'a yazık oldu diyemiyorum. Kosta Rika gibi takımlar her zaman en üste gitmeli, karşılaştığı yolda desteklediğim takımı yenselerde cidden koymaz.

Şu kadronun çeyrek görmesi bile inanılmaz başarı, takım olmak ve doğru TD'ye sahip olmak vs. ne kadar önemli bir kez daha gördük.

Yunanistan da kabızlığa devam ediyor.

https://pbs.twimg.com/media/BrVV8GPIIAA6CS4.jpg

Şu tip pozisyonları değerlendiremeyen takımın zaten daha üstlerde olmaya pek hakkı yok. Gerçi onların da suçu yok. Bu kadronun da buralara gelmesi başarı resmen.

Tek bir yaratıcı oyuncusu yok. bireysel olarak hepsi iyi takım oyuncusu ama sivrilen isimleri yok. Fizik avantajları dışında da başka olayları yok. Ama işte adamlar hep disiplin ile buralara gelebiliyor. Yani DK da ilk oldu da işte adamların 2004 ve sonrası performansları belli.

Onlara da üzüldüm çok az da geçti sonra asdf Kosta Rika harbi çok büyük iş yaptı. Burası tamam diyordum onlar için, ağır yanılttılar.
Sosyal ağlarda paylaş

brezilya, almanya veya fransa'yı yenebilir mi?
im kan sız

daha önce kolombiya var.
david luiz yürüyemiyorum demiş, neymar sakatlandı, luiz gustavo cezalı.
ayrıca takım bütün duygu yükünü bıraktı ama o hırsla, duyguyla oynuyorlardı.
tekrar aynı motivasyonu yakalamak zor.
Sosyal ağlarda paylaş

Fransa finale kadar gider katılıyorum. Bu turnuvanın bana kalırsa en beklenen ve beklenmeyen çıkışını yakalayan takım, ikisi birden direkt

Ne bu kadar iyi olmaları bekleniyordu ne de böyle gruplardan vs. çıkamama ya da ne bileyim yarı final görememe gibi bir şey

Adamlar isimleriyle kupanın ufak favorisiyken performanslarıyla bana kalırsa şu ana kadar en büyük favorisi haline geldiler.

Yok yani şu Fransa'dan daha iyi oynayan takım yok şu turnuvada şuana kadar.

Bir de benim caımss Kolombiya'm var ama onlarda bir yere kadar kabul etmek gerek asdf

Ben onlara yarı final demiştim turnuva öncesi, inşallah olacak ama o bakalım.
Sosyal ağlarda paylaş

dha bi taraflarından uydurmuş ilk yarıdaki pozisyonda kendimi yere attım fakat son pozisyon penaltıydı diyor robben basın açıklamasında

edit: http://metro.co.uk/2014/06/29/arjen-robben-i-dived-earlier-but-that-was-a-penalty-twitter-in-uproar-over-the-dutch-wingers-antics-during-win-over-mexico-4780801/

http://www.dailymail.co.uk/sport/worldcup2014/article-2674897/Arjen-Robben-face-disciplinary-action-following-admission-dived-Hollands-2-1-victory-Mexico-World-Cup-second-round.html
Sosyal ağlarda paylaş

DarKRideR said:

Fransa finale kadar gider katılıyorum. Bu turnuvanın bana kalırsa en beklenen ve beklenmeyen çıkışını yakalayan takım, ikisi birden direkt

Ne bu kadar iyi olmaları bekleniyordu ne de böyle gruplardan vs. çıkamama ya da ne bileyim yarı final görememe gibi bir şey

Adamlar isimleriyle kupanın ufak favorisiyken performanslarıyla bana kalırsa şu ana kadar en büyük favorisi haline geldiler.

Yok yani şu Fransa'dan daha iyi oynayan takım yok şu turnuvada şuana kadar.

Bir de benim caımss Kolombiya'm var ama onlarda bir yere kadar kabul etmek gerek asdf

Ben onlara yarı final demiştim turnuva öncesi, inşallah olacak ama o bakalım.

Kolombiya en takım gibi takım Şili ile beraber. Üstüne Şili'ye göre kadro derinliği daha sağlam ve tüm pozisyonlarda oyuncu kalitesi daha homojen. Hames gibi adam yok Brezilya'da. Bacca, Ramos, Quintero gibi adamlar dahil olabiliyor yedekten Brezilya'da Avarel Jo girerken. Fransa-Almanya galibi ile eşleşmeseler finale kadar giderlerdi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...