Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

zeka sorusu icat ettim

Mal

Öne çıkan mesajlar

Mal said:

Mavardi said:

Akıllı telefon üretiyor adamlar bizlere bir fayda sağlayabilsinler diye uğraştığımız işe bak

ilk kumandalı tv aldığımızda kumandadaki cinslikleri bulurdum hep. mesela mute tuşu kanal rakam tuşu basıldığında çalışmazken ayar tuşuna basılıyken çalışırdı. bir sürü cinslik bulmuştum kumandada. hayatta da cinslikleri buluyom hep.

mesela androidde error verdirdikten sınra silme tuşuna basınca error kelimesinin hepsini siliyor. minimize edip geri açıncada hepsini siliyor. ama multi taskingden sola iterek kapatip geri açınca error yazısı gene çıkıyor ve bu sefer harf harf silebiliyosun. al sana cinslik.
Sosyal ağlarda paylaş

Mal said:

Mal said:

Mavardi said:

Akıllı telefon üretiyor adamlar bizlere bir fayda sağlayabilsinler diye uğraştığımız işe bak

ilk kumandalı tv aldığımızda kumandadaki cinslikleri bulurdum hep. mesela mute tuşu kanal rakam tuşu basıldığında çalışmazken ayar tuşuna basılıyken çalışırdı. bir sürü cinslik bulmuştum kumandada. hayatta da cinslikleri buluyom hep.

mesela androidde error verdirdikten sınra silme tuşuna basınca error kelimesinin hepsini siliyor. minimize edip geri açıncada hepsini siliyor. ama multi taskingden sola iterek kapatip geri açınca error yazısı gene çıkıyor ve bu sefer harf harf silebiliyosun. al sana cinslik.

böyle bunları bulup evde tek başına mutlu oluyosun demi off ne kadar zekiyim çok acayip lan şimdi bu yaptığımı insanlar bilse gelip tebrik ederdi falan diye fsfsdfsdfsdf
Sosyal ağlarda paylaş

Jaegerjaquez said:

Mal said:

Mal said:

Mavardi said:

ilk kumandalı tv aldığımızda kumandadaki cinslikleri bulurdum hep.y mesela mute tuşu kanal rakam tuşu basıldığında çalışmazken ayar tuşuna basılıyken çalışırdı. bir sürü cinslik bulmuştum kumandada. hayatta da cinslikleri buluyom hep.

mesela androidde errory verdirdikten sınra silme tuşuna uu error kelimesinin hepsini siliyor. minimizeu edip geri açıncada hepsini siliyor. ama g taskingden sola iterek kapatip geri açınca error yazısı gene çıkıyor ve bu sefer harf harf silebiliyosun. al sana cinslik.

uuuu
böyle bunları bulup evde tek basl şına mutlu oluyosun demi off ne u zekiyim çok acayip lan şimdi bu h insanlar bilse gelip tebrik ederdi falan diye fsfsdfsdfsdf

ahaha o ne öyle metin fidan karikatürü gibi

ufakken çok buluyodum. uzun zamandır ilk defa buldum cinslik.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...