Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

çerkezler

PuSSi

Öne çıkan mesajlar

ya banane çerkez etemden şimdiki konum bu değil :)
esas konuya tekrar dönün[signature][hline]I am lost in the black chamber.There's no way to turn back. I'm possessed by the old creature who has planned all to take my soul. Too late for me, in my hands, in my head. He is in me, my soul is lost in his black chamber...
Sosyal ağlarda paylaş

yunanan cani ugruna siginmayida ii birsey olarak gormek te ayri

kaldiki cerkez ethemin esas amaci ataturk olmakmis inonu degil sonra uc bes tane isyan bastirip cikarmakla koskoca inonun yerine gecilmiyor.[signature][hline]any sufficiently advanced technology is indistinguishable from magic
C CLARKE
Sosyal ağlarda paylaş

Benda Half çerkezim =)
Anne tarafım çerkez kuzey osetyadan.
Kendi aralarında dillerini konuşabiliyolar bizden gizli konuşmaları gerektiğinde.. Şu son zamanlarda biraz öğretmeye başladı annem banada az buz iki kelime ediyorum işte hehe..

Saygı çok ön plandadır bikere dayımlarla derneğe gittimde sıkıldım bunaldım her gelene ayağa kalk fln bi hürmet fln tabi yaşlılarda ayağa kalkmasalarda küçüklere iyi davranıyorlar. Aile içinde pek çerkez adetimiz var denilemez tabiki hepimiz saygılıyız birbirimize ama yok büyüğün yanında yayıp yatılmaz fln gibi şeylerimiz yok rahatız işte. Çerkez gelini olmak biraz zor hanımlar hizmet etmekten pek iki kelam etmeye fırsat bulamıyolar. Çok güzel yemekler var ama şunu ekleyim ki "çerkez tavuğu" bi çerkez yemeği değil =)

Bizde arkadaş gibi hernekadar Çerkez kökenli olsakta önce Türküz diyoruz diğer bir azınlık gibi bu ülkeyi bölme çabalarımız olmadan ülkemizi severek yaşıyoruz.[signature][hline]Atahost.net Web Hosting
Sosyal ağlarda paylaş

He ayrıca,
Çerkezler birbirlerine çok bağlıdır 20 yaşımdayım hala adını duyduğumda o kim ya diyip kim olduğunun anlatıldığına şahit oluyorum. Akraba olmasalar bile aynı köyde yaşamış kişiler hiç kopmadan akraba gibi görüşüyorlar.

Birde koyayım çerkez etheme ya geçin threadi kirletmeyin bende ethem i değil diğer çerkezlerin anlatacaklarını merak ediyorum.[signature][hline]Atahost.net Web Hosting
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...