Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kore Beta Kayıt

Evr

Öne çıkan mesajlar

benim ping düzeldi su anda sanırım gene telkomun kurbanı oluyoruz arada :( dedigim gibi oynamak istiyenler söyledigim serverda toplanırsa en azından kendi aramızda haberlesiriz kore lilere kalmadan oyunun biraz zevki çıkar. Şu anda serverda ben (Omen) , Mirage (Hargath olması lazımyalıyosam düzeltirim) ve Delyyy (Delytr) undead kısmında oynuyoruz görüsmek üzere.

edit: sitedeki korece harfleri göremiyenler sag tıklayıp encoding den Kore yi seçip XP cd sini takarak fontları yükliyebilirler.

ayrıca Kore Open Beta ayın 20 sine kadar sürücek sanırım 25 i civarı orda oyun çıkıyo olması lazım.
[signature][hline]Gerçek Oyuncunun Mekanı -> GametoGame.net -> Editor
WoW Site -> TurkishWoW

[Bu mesaj OmeN tarafından 11 Aralık 2004 15:29 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj OmeN tarafından 11 Aralık 2004 15:33 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ya beyler çıldırıcam harbi şu 3. stepte 7. şeye ne girersem giriyim kabul etmiyor ari nin yazdığı şeyi copy paste de yapamıyorum çünkü forumda kod formatında çince değil...

lütfen biri özel mesaj atabilirmi oraya sanırım zip kodu girmem gerek çincemi giricem yoksa bi sayımı giricem ne yapıcam detaylı bir şekilde buraya yazar yada özel mesaj atarsa çok minnettar kalıcam...[signature][hline]When hell is full,
the dead will walk the earth.
www.rotten.com
Sosyal ağlarda paylaş

sorun türkiye'de o zaman. ben almanya'dan 700 civarı pingle oynuyorum çok büyük bir oranla. çok az hissediliyor lag.

arada hissediyorum, hissetmeye başladığımda 1000'in üstüne çıkmış olduğunu görüyorum. 600-700 fıstık gibi (bende en azından).[signature][hline]"Oğluuuum, esprinin şakası olmaz!" Sezai Gündoğdu
Sosyal ağlarda paylaş

bende ikinci patch i yüklüyor insallah sorun cikmaz

- Removed time zone tabs from realm list for U.S., all servers now appear
in one lis
-
This patch upgrades World of Warcraft from version 1.1.0.4044 to version 1.1.1.4062.
- This patch upgrades World of Warcraft from version 1.1.1.4062 to version 1.1.2.4115.

simdide acc yemiyor delo olacam ensen bende

bu oldu version 1.1.2.4115 sizdedimi ayni

[Bu mesaj Skroce tarafından 11 Aralık 2004 16:43 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...