Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kore Beta Kayıt

Evr

Öne çıkan mesajlar

evet us client'i ile girdim 2 saat oynadım. ama korece hiç bir karakter çıkmıyor doğal olarak us client'i ile.

server isimleri yok, karakter adları yok, kimse konuşmuyor (edit: konuşulanları duymuyorsunuz, hatta böyle millet dibinize gelip duruyo, belli ki konunşuyo ama tık yok), sanki single player oynuyorsunuz.

1.5 saat falan oynadım level 6 human mage yaptım. ama açıkcası tek başına wow oynamak o kadar da süper değil. yine bile eğlenceli gerçi.

şimdi biz birbirimizi nası bulcaz, hangi serverda olduğumuzu vs?[signature][hline]"Oğluuuum, esprinin şakası olmaz!" Sezai Gündoğdu

[Bu mesaj Mirage tarafından 11 Aralık 2004 04:18 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ob clien 0.12.0 - 1.1.0 patch'i yapılamıyor benim bildiğim. oyun da 1.1.2 ile oynandığı için 0.12.0 ile giremezsiniz çok büyük ihtimalle.

1.1.0 eu ile de girilmiyor direk connection failed mesajı geliyor realmlisti değiştirseniz de. en azından ben başka yolunu bulamadım eu ile girmenin.

1.1.0 us indirmeniz lazım.

üye olmak için korece dil desteği yüklemeniz gerekmiyor. üye olurken mozilla firefox kullandım, sayfanın bir yerinde menüde çıkması gereken bir seçenek çıkmıyordu yarım saat uğraştım yapamadım, sonunda sinir olduğum explorer'la denedim ve halloldu! javascript ??? ????? ?(0). gibi bir hata alanlara duyrulur.

korece dil seçeneği yüklemeniz gerekmiyor dediğim gibi. korece harfler ??? ya da kutu şeklinde gözüküyor. arinin verdiği sayfada da aynı şekilde. ama bu ???'lerini ya da kutuları copy/paste yaparsanız aynen kore harfini yapmışsınız gibi oluyor, yani aslında soru işaretini değil harfin kodunu kopyalıyorsunuz oraya.

neyse böyle işte. benim char name Gloria, human mage. alliance'a girerseniz friends'e eklemeyi deneyin. eğer eklenirsem aynı serverdayızdır, başka serverlarda gloria olcağını zannetmiyorum, nerdeyse %95 korece isimlerin çünkü.[signature][hline]"Oğluuuum, esprinin şakası olmaz!" Sezai Gündoğdu
Sosyal ağlarda paylaş

e gece 4'e kadar oynadım, şimdi sabah 10.30'da bağlanamıyorum.

us ya da eu farketmiyor, direk 1 sn içinde unable to connect diyor. hmz. ne ki bu?,

edit: reset attım düzeldi, sorunu anlamadım ama şimdi sorun yok.

[Bu mesaj Mirage tarafından 11 Aralık 2004 11:33 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

şimdi baktım, ben zamanında 1.0.1 indirmişim, üstüne sırayla patch yapa yapa son versiyona geliyor.

ama 0.12 gibi olanları indirmeyin, patch yapamazsınız.

o ssn isimleri ari'nin screenshot'larda gayet açık. eğer korece dil seçenekleri aktif değilse isim yerine kutucuklar ya da soru işaretleri olcak. onları al copy paste yap oluyor.[signature][hline]"Oğluuuum, esprinin şakası olmaz!" Sezai Gündoğdu
Sosyal ağlarda paylaş

said:
voic3, 11 Aralık 2004 11:29 tarihinde demiş ki:
step2 de verdiğin SNN-NAME i anlamadım ben. girdim siteye

A B C D E
1
2
3
4
5
gibi numarlar altlarında bazılarının japonca harfler
ve yanlarında numaralar.

Bunlardan hangisi ad hangisi numara? o abc ve 123 lere göre söylermisiniz?

su adresten bir SSN numarası ve isim seciyoruz
burdan
bak hangisi isim hangisi SSN numarası ona gore doldur
http://img126.exs.cx/my.phploc=img126&image=korereg6yh.jpg
step2deki kısımlardada
ustteki yer isim için
alttaki kısımda ssn numarası için
ssn numarası su şekilde oldugu icin
mesela 520617-1774913
ilk kutucuga 520617
ikinci kutucugada 1774913 yaz[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş