Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Esir şehrin insanları

Eaglewingg

Öne çıkan mesajlar

ewt cok gusel bi dizi takip ediyorum 3 haftadir baya kaptirdim kendimi yani
fakat en son bolumde o cerkes adam magraya girdi afyon cekti kafayi buldu ve bisiler gordu ruyasinda nedir onlar ya anlayan varmi yoksa ben mi bisiler kacirdim bi yerlerde[hline]"I will flay the skin from your flesh and the flesh from your bones and scrape your bones dry.
And still you will not have suffered enough."
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Xechelon, 26 May 2003 22:47 tarihinde demiş ki:
ewt cok gusel bi dizi takip ediyorum 3 haftadir baya kaptirdim kendimi yani
fakat en son bolumde o cerkes adam magraya girdi afyon cekti kafayi buldu ve bisiler gordu ruyasinda nedir onlar ya anlayan varmi yoksa ben mi bisiler kacirdim bi yerlerde[hline]"I will flay the skin from your flesh and the flesh from your bones and scrape your bones dry.

evet ya orda bendede bi kopukluk oldu aralarında bi hain var belkide o adamdır ama sanmam yani
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Eaglewingg, 27 May 2003 21:59 tarihinde demiş ki:
evet bugün de var trt 1 de 22:20 de falan başlaması lazım

ya bu cidden sali aksamlarimi
cunku ben gazeteye baktim ve onun yerinde baska bi dizi ismi yaziyodu
ama gecen hafta saat 11.30da trt1 i acinca bi anda sok oldum sonunu fln yakalamistim (sonra tekrar verdiler allahtan)[hline]"I will flay the skin from your flesh and the flesh from your bones and scrape your bones dry.
Sosyal ağlarda paylaş

mükemmel bir dizi gercekten

kuvayi milliye yi cok iyi anlatmış o zamanın aydınlarının,sosyalistlerinin nasıl anadolu için canla başla
mücadele ettiklerini falan..
ayrıca ozamanın padişah yanlısı, hilafet yanlısı, Mustafa Kemal düşmanlarının, aslında zamanımızın muhafazakar,
islamcı geçinen yobazlarının dedeleri oldukları günümüzdende anlaşılıyo iğde ağcının gölgesinde namaz kılmaktan başka bir işe yaramayan anadolu alehtarı yobaz sürüsü
helal olsun trt ye özellikle şu son günlerde türban kriziyle ,kadrolaşmalarla yobazların iyice azdığı ülkemizde dört gözle izlenmesi gereken bir dizi bu vatan
kolay kurtarılmadı
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sam, 29 May 2003 01:03 tarihinde demiş ki:
tv dizisine bile politikayı soktunuz, "yuh" diyebiliyorum ancak..[hline]Agent Thompson: You!
Agent Smith: Yes, me.
[turns Thompson into another Smith]
Agent Smith: Me... me... me...
Agent Smith Clone: Me too.

sizin cenaha laf ettik diye rahatsız oldun herhalde ha?
ben sokmadım isyaseti zaten diziyi baştan sona izlemişsen sen anlardın
ayrıca bu dizinin yapımcısı yedi tepe istanbuluda yapan kişiydi
ve gercekten sol temasını cok iyi işler yedi tepe istanbuldada "ali " karakteri vardı mükemmeldi odasında Nazım Hikmetin resimleri falan
yani anlayıcağın bu dizi seni acmaz sam amca hiç izlemeye başlama
çünkü bu diziyi izlemek biraz derinlik ister

[Bu mesaj Eaglewingg tarafından 29 May 2003 01:21 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
tv dizisine bile politikayı soktunuz, "yuh" diyebiliyorum ancak..[hline]Agent Thompson: You!

Valla ben politikayı niye tabu olarak gördüğünüzü anlamadım.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
StarAdam, 29 May 2003 01:21 tarihinde demiş ki:
said:

Valla ben politikayı niye tabu olarak gördüğünüzü anlamadım.

aslında tabu olarak görmüyolar gerceklerden korkuyolar düşünen araştıran tartışan aydın bir gençlik işlerine gelmiyo
Sosyal ağlarda paylaş

hahahahahhahaahahahahahaahahahahahhaahahahah :lol: :D

güzel arkadaşım sende doğuştan bir yetenek var, tiyatroya ilgin var mı bilmiyorum ama bence denemelisin. kendimi bilmesem bir an için gidip polise teslim olacaktım, doğaçlaman muhteşem. :)

fakat yine de senden paticik forumlarında politikadan bahsetmemenirica ediyorum, çünkü burada yazılı olmayan bir kuraldır siyaset konuşmamak. yok eğer "komünist manifestodan girip das kapital'den çıkacağım ben" deyip yumruk sallayacaksan başka arkadaşlar da uyarır seni, onlara da "sizin cenah şöyle böyleymiş, ayşe teyze söyledi" dersin.[hline]Agent Thompson: You!
Sosyal ağlarda paylaş

ya sam bak forumlara cok yazı yazan biri değilim ama emin ol iyi takip ederim
sananenin konu dışında solcuların actığı forumlara girip laf sokuşturmalar,(gerek kingsword nickinle gerek samwise nickinle) sonra burda türban ve osmanlı yanlısı yazıların yani senin görüşünün ne olduğunu az cok tahmin edebiliyorum bana mavra okuma ciddi cevap vereceksen ver yoksa "hahaha" gibi efektlerle ortamın ciddiyetini bozma
Sosyal ağlarda paylaş

Sam in görüşünün ne olduğu önemli değil
Olay bu konuda ciddi bir görüş ayrılığının olması ve kavgaya varabilecek tartışmaların ortaya çıkması.
Eğer forumu dediğin kadar takip etseydin bunu sende bilirdin demek ki o kadar takip etmiyormuşsun.

Sam e gelince, Sam in görüşü ne seni ilgilendirir ne de başkasını
Türban hede hödö yanlısı demene ise ben de Sam gibi
"Zuahahahahahah" şeklinde cevap veriyorum:
lol

Amaç burada politika tartışılmaması.Forum kurallarında var olan birşey bu ancak seçim nedeniyle adminlerin hoşgörüsü sayesinde başladıydı bu konularda topic açabilme.Daha sonra boku çıktı.Yine dediğin kadar forumu takip ediyor olsaydın bunu da bilirdin.[hline]Sam, 28 May 2003 00:12 tarihinde demiş ki:
sailor mercury / ami, neredeyse benim kıza dönüşmüş halim gibi, çok benziyoruz. hani bir geyik vardır "kendimden bişiler buldum diye" hah işte tam onu diyebileceğim bi karakter..
[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

arcane emin olki bu kuralı gayet iyi biliyorum eskiden bu kural yani ultimatr zamanında cok katıydı o yüzden mesaj atmayı kesmiştim insanlar özgürce tartışamıyodu fakat paticikte ta ultimatr den bu yana büyük gelişme olduğunu gözle takip etmen gerek herhalde ultimatr döneminde ve pepeleğin başlarında siyasetin "s" sinden bahsedilse veya dinle ilgili bir konu açılsa direk kapanıyodu ama artık dikkat ettiysen rahatça aşırıya kacmadan konuşulabiliyo son zamanlarda bir cok topic buna örnek
tabi bu senin gibi 18- özal sonrası yetişen apolitik-con con kuşağın temsilcilerini rahatsız ediyo gördüğüm kadarıyla neyse elbet sizde bi zaman gelcek buna mantıkla yaklaşacaksınız
Sosyal ağlarda paylaş

eaglewingg arkadaşım, yazdıklarım aklında kalmış demek, ilgine teşekkür ediyorum. ama arcane'in dediği gibi burada istenmeyen dargınlıklara yolaçabileceği nedeniyle siyaset konuşulmuyor. onun dışında da herşey özgürce konuşuluyor, bu kuralı da beğenmiyorsan başka forumlar var tartışabileceğin. (beğenmiyorsan git de demiyoruz ama her yerin adabı başka) arcane'in verdiği cevabı da "apolitik özal neslisin, bir dombalak avatarın eksik" sözleriyle geçiştirmen komik durmuş iyice. tiyatroda kesinlikle geleceğin var.. :)

ama ille ki benim türban ya da osmanlı (birbiriyle zerre kadar alakası yok ya , iki apayrı konu) hakkındaki görüşlerimi merak diyorsan "türban" ya da "başörtüsü" gibi kelimeleri arattırırsan birkaç yazımı bulabilirsin burada. osmanlı için de tarih bölümünde atılmış mesajlarım var. bari vizyon bölümünü dağıtmayalım, yeri değil burası. (paticik yeri değil ya, kabullenmiyorsun nedense)[hline]Eaglewingg, 29 May 2003 01:19 tarihinde demiş ki:
yani anlayıcağın bu dizi seni acmaz sam amca hiç izlemeye başlama çünkü bu diziyi izlemek biraz derinlik ister
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Eaglewingg, 29 May 2003 13:02 tarihinde demiş ki:
tabi bu senin gibi 18- özal sonrası yetişen apolitik-con con kuşağın temsilcilerini rahatsız ediyo gördüğüm kadarıyla neyse elbet sizde bi zaman gelcek buna mantıkla yaklaşacaksınız

concon sensin
18- de değilim
ne kuşağı olduğum da seni hiç ilgilendirmez
politikanın tartışılmama nedeni insanların senin gibi laf atmasıdır
eğer akıllanır da düzgün tartışmayı öğrenirsen belki birgün politika tartışabiliriz uygun ortamda[hline]Sam, 28 May 2003 00:12 tarihinde demiş ki:
sailor mercury / ami, neredeyse benim kıza dönüşmüş halim gibi, çok benziyoruz. hani bir geyik vardır "kendimden bişiler buldum diye" hah işte tam onu diyebileceğim bi karakter..
[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
tv dizisine bile politikayı soktunuz, "yuh" diyebiliyorum ancak..
ha bu da bi başka nokta

eğer adam gibi tartışabileceksen aç yeni bir topic veya mevcutlardan upla tartışalım
tanımadığın birine "senin politik anlayışın şöyle, concon" demekse senin tarzın ki öyle gözüküyor Sam e ve bana dediklerinden, senle ne politika konuşulur ne de başka birşey[hline]Sam, 28 May 2003 00:12 tarihinde demiş ki:
[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...