Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bıyık neden banlandı

Remus

Öne çıkan mesajlar

konuyu piç eden bıyıktan çok söylediği şey doğru bile olsa anlamsız bir şekilde saldıran forumumuzun güzide kemalistleri ve chp kadın kolları.

adam fact koyuyor. AHAHAHA SALAK MISIN ya falan yazanlar oluyor. böyle oldu diyip haber koyuyor video koyuyor AHAHAHAHA GERİZEKALI YAAAA İĞRENÇ TROL oluyor.

forumun yüzde 99'u gerizekalı olduğu için bıyığın her yazdığı topik piç oldu.
Sosyal ağlarda paylaş

awazaciya die bi kürt foruma girdim
1-2 "diyarbakırda öğrenciyim, türklerde iidir, öldürmeyin" felam yazdım
tüm forum sie git kürdistandan diyip, 7 sülaleme küfredip, banladılar.
forum olarak bizde forumdaki izmirde, istanbulda yaşayan kürtlerin analarına küfredip, kürdistana gitmelerini sölesek, demokratik bi davranış olur bence
he arkdan molotof atarık bide
Sosyal ağlarda paylaş

ben bu kürd muhabbetlerini falan bilmiyorum
haklıdır haksızdır hiç de pipimde değil herif dünyanın en rahatsız edici insanıydı.

bi adam vardı. türk askerlerini öldürmüştü 5 ya da 4 şehit vardı. adamla dalga geçen caps yapmışlar tipi çok komik böyle şeytan gibi keçi gibi bişeydi diye altına killing in the name of yazmışlar.

şehit var dedim koymayayım bu olayla böyle dalga geçmekten içim rahat etmez diye adam benle 10 sayfa kavga etti ne var bunda adamla dalga geçiyoruz şehitlerle değil diye.

bak ben bana hak vermesini istemiyorum ben aşırı hassas olabilirim bu konuda ama böyle gereksiz bir tartışmaya giren, dünyaya hiçbir hayrı olmayan bir insandı bıyık. bu salak tartışmanın sonucundan ne çıkabilirdi amk? bir de o uslubu falan, şehit kelimesinin kökenleriyle falan karşıma geliyordu. of düşündükçe sinirleniyorum. ömden adres falan atsa da gidip dövsem ya.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...