Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Başınıza Gelen Garip Olaylar

Gothic

Öne çıkan mesajlar

said:
Fragrance, 03 Ocak 2005 22:37 tarihinde demiş ki:
Bende bi kere evde yanlız kaldım film izliorum korku filmi izlediğim en iyi filmlerden birydi(Laura'nın hayaleti) bir den evin dış kapısı açıldı tum gece uyumadan kapıyı kontrol ettim 10dk aralıklarla

Seninki Artık psikopatlık Derecesine Ulaşmış be b@b[signature][hline]Ormanlar Yakılıyor,Ozon Deliniyor,Irakta Binlerce İnsan Ölüyor,Galiba Biz Bu Dünyayı Hak Etmiyoruz...!!!:
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Lord_Taurus, 03 Ocak 2005 20:16 tarihinde demiş ki:
bir keresindede tüm arklar geldi 4 bilgisayarı birbirine bagladık,masaları uzattık oyun oyanayacaz oda haric her yerin ısıgı sönük,bir anda mutfagın ısıkları kendi kendine yandı

Lisede yalnız yaşadığım zamanlardaydı, aynı dediğin gibi gece yarısı uyanıyordum ki evdeki tüm ışıklar yanıyor, teker teker kapatıp yatardım sabah kalkınca bakardım yine yanıyo vs.. Bu böyle 1 hafta kadar sürdü..
Şimdi olsa çok korkarım heralde, o zamanlar çocukluk mu deli cesareti midir bilmem çok eğlenceli geliyordu. "ruhlar benimle oyun oynuyo hehe" diye pek bi eğleniyodum... lol
Asıl, aynı senelerde gece hırsız mıdır nedir biri kapımı zorladığında çok korkmuştum; doldurup tüfeği, yatağın yanına koyup yatmıştım...
Kıssadan hisse: Ölüsünden değil dirisinden kork! ;)[signature][hline]Cennette huriler varmış, kara gözlü
İçkinin de oradaymış en güzeli
Desene biz çoktan cennetlik olmuşuz;
Bak bir yanda şarap bir yanda sevgili
Ö.Hayyam

Sosyal ağlarda paylaş

Bende ders çalışırken kapı kolu kendiliğinden tamamen aşağı inip sonra bir anda geri bırakılmıştı. Hemen forlayıp evi gezmiştim ama herkes uyuyordu. Hemen ders çalışmayıy bırakıp (zaten bırakmak için bahane arıyordum) film izlemiştim kafam dağılsın diye :)[signature][hline]Kalplerdeki Kaymak
Kızımız Duru
Sosyal ağlarda paylaş

Günlerden pazardı..Saat çoktan gece yarısı olmuştu bile..Abimin yatağında yorgan yerine yatan kaplanı görünce dibimi kaybettim zayidir...[signature][hline]BabacumMostors, 03 Ocak 2005 19:31 tarihinde demiş ki:
paticik'in bana girmesindense, benim paticike girmemi tercih ederim -Robert Mostors
insight, 31 Aralik 2004 00:00 tarihinde demiş ki:
pardon azrail...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
insight, 04 Ocak 2005 12:40 tarihinde demiş ki:
Günlerden pazardı..Saat çoktan gece yarısı olmuştu bile..Abimin yatağında yorgan yerine yatan kaplanı görünce dibimi kaybettim zayidir...

bu ne şimdi ?..[signature][hline]Msn:[email protected]|Icq:172734901
Mail:[email protected]|Resimleri:Mayh3m'in resim arsivi
Sözlük:Haqan (kimdir, nedir, ne değildir?)
Dj Oldugu Radyo:Radio Darkage (Tıkla Dinle)
Websitesi:http://www.darkage.gen.tr
Sosyal ağlarda paylaş

üstteki mesajdan quote yapılmaz bu 1..

2.olarak başımdan geçen ilginç bi olay ...

kapiş??[signature][hline]BabacumMostors, 03 Ocak 2005 19:31 tarihinde demiş ki:
paticik'in bana girmesindense, benim paticike girmemi tercih ederim -Robert Mostors
insight, 31 Aralik 2004 00:00 tarihinde demiş ki:
pardon azrail...
Sosyal ağlarda paylaş

Başıma gercekten gelen bı olayı anlatıorum.Dedem öleli 3 gün olmustu.Ben gecelerı yatmayı sevmedıgım için sabahlara kadar uyumuordum bır gun ıste dedem ölümünden 3 gun sonra saat sabah 6 da tuvallete kalktım daha sonra dısarı cıkarken arkam dönük cıkıordum bırden arkamdan bırının gectıgını gorur gıbı oldum dayım sandım ve yol verdım arkamdan gectı ve daha sonra etrafa baktıgımda kımsenın olmadıgını gordum ve dedem sandım ve karsıma cıkmasını bekledım çünkü onu cok sevıordum uzun suredır goremıordum odamdan 2 yıldır dısarı cıkmıordum yanı salona flan gıtmıordum oda benı fazla gormuordu herhalde benı gormek ıcın geldı sandım....
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Death, 04 Ocak 2005 12:11 tarihinde demiş ki:
ehaha manyakmisiniz abicim oyle birsey olacak evde oturcam ahah yemedim kafayi daha o kadar

Gidemiyorsun iste ole kafana estiği gibi Cunku gidecek biryerin olmuyor...

Gecen yaz Herzamanki gibi saat 6 7 de yattığim icin (sabah) yine ogleden sonra kalkma pozundayım... Ne oldu bilmiyorum ama saat 11 gibi yataktan birinin beni cektiğini hissettim Daha dogrusu hissetmek değil resmen farkettim Belimden ve omzumdan tuttu 2 el beni ve savruldum yataktan Yalpalayarak odadan kactım Ayrıca kendımı avutmaya calıstım ruyada fırlamıssındır olum fln diye ama o anki yatıs pozisyonum ile fırlayıs seklim yardım almadan kalkamayacak bir sekildeydi...

Bilemiyorum artık Hala aynı evdeyiz Hala altıma zıcarım hatırladıkca Ama dusunmeyınce bisi olmuyo... :D[signature][hline]...::Çekip Gidicem Buralardan::...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...