Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Patiye neden girersiniz?

Neron

Öne çıkan mesajlar

Eskiden dert paylaşmaya girerdim şimdi ise burnu büyük ve gelişigüzel üye olan gereksiz bireylerin gereksiz mesajlarına bakıp eğlenıyorum acıkcası..[signature][hline]Adalet neden geç gelir diyenlere sözüm;Tanrı Ve Şeytan aynı bütündür ve terk eylemiştir divani.Bu yüzden melekler için işler daha zorlaşmıştır...Jahenné Maé ''In the name of god!The ones who have turned ınto the lıvıng dead wıthout a wıll eternal Nıght!Shall be ...Hellsıng)*
§Bounty Hunter§
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BabacumMostors, 03 Ocak 2005 19:31 tarihinde demiş ki:
paticik'in bana girmesindense, benişm paticike girmemi tercih ederim -Robert Mostors

yani....[signature][hline]Uyanda Gel Tuana Yüreğim Kan Ağlıor.Sana Söz Yine Baharlar Gelecek Sana Söz Işık Sönmeyecek.Ölüm Yok ki Tuana Uyan Şimdi Yaşanacak !!!
Sosyal ağlarda paylaş

İkinci evim. Annem patiyi kıskanıyor söylemedi demeyin, ADSLyi iptal ettirmek düşüncesinde.

Hepinizi öpüjeeeem....[signature][hline]Denizden Esen Lodosa İnan, Hayallerinin Aşkını Ciğerlerine İşlesin.
Tüm Metalciler bir gün Led Zeppelini tadacaktır.
Sosyal ağlarda paylaş

Her konuda fikir bulabiliyorum. Bazı ciddi problemler yaşanıyor arada gerçi ancak onca cevabın arasından 1 tane verimli bulmak sevindiriyor beni.

Paylaşmayı severim..
Yapıcı tartışmaları da severim...
Eee daha ne istiim?[signature][hline]--- God is in the TV ---
Sosyal ağlarda paylaş

valla ben hastası değilim :) bi ara çıkamıyordum ancak şimdi ok sık girmiyorum , girdiğim 3-4 site daha var , onlardan sıkılmaya başladığımda patiye giriyorum . O yüzden 3 gün girmediğim falan oluyor :)[signature][hline]Her sabah yolunu gözlerim ,
Buğdayların arasındaki yeşil okyanusları görebilmek ,
Kır çiçeklerinin kokusunu duyabilmek ,
Beni sevdiğini hayal edebilmek için...
Grandmaster zgrw
Çankaya Üniversitesi Go-Kart Topluluğu Kurucusu

[Bu imza zgrw tarafından 12 Novamber 2004 23:12 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

home page'in nasıl değiştirileceğini unuttum ve şu anda bir zıpır anlatsa dahi okumaya yeltenmeyecek kadar tembelim..[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
People suck, if I want to game I'll do it with/against circuit boards and lines of C++ that know how to RP, not people that don't know how to string a sentence together.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
mayfer, 03 Ocak 2005 21:05 tarihinde demiş ki:
insanların fikirlerini okumak, kendi fikirlerimi paylaşmak, az bişi gülmek, az bişiler öğrenmek iyi oluyo. evde yanlızken şöyle başka insanlarla bi alakam oluyo. msn ve paticik kapalıysa yanlız oluyorum gibi bişi.

mayfer guzel ozetlemis.
bir de bacak kadar cocukken giriyodum hala giriyorum, aliskanlik gibi.[signature][hline]Thus spoke Zarathustra.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...