Jump to content
Paticik Patreon - Birlikte Siteyi Açık Tutalım ×
Paticik Forumları

tavsiye - Scrapped Princess


hired_gun

Öne çıkan mesajlar

24 bölüm X 25 dk dan oluşan izlenmesi kolay , içinde büyü kılıç dışında dragonlar , uzaylilar , mechler de bulunan süper karakterlere sahip animasyon ... iyi müzikler ve bolbol komedi & dram arasi gidip gelmeler için ideal [hline]konusu : doğumundan once 16 bilinen dünyayı yok edecek zehir olduğu kehanet edilen prenses .. doğumunun hemen ardindan dipsiz bir uçuruma atılan fakat birşekilde kurtalan ve 16 yaşına kadar sessiz sakin kim olduğunu bilmeden yaşar , ta ki onu evlat edinen babasi olup de abisi ve ablasi tarafindan onu oldürmek için yollanan katillerden ve ondan bu kehanetten dolayi nefret eden bir dünyadan kaçirilmaya çalişmasinin oykusu ...[signature][hline]I love my solitude¹
¹Yalnızlığımı seviyorum
Link to comment
Sosyal ağlarda paylaş

  • 11 ay sonra ...
bugün sabahtan beri oturup izledim, ben de tavsiye ediyorum. başlangıçta biraz basit görünse de ortalardan sonra hayli karmaşıklaşıyor konu, bazı yerler birazcık havada kalmış gibi ama oldukça beğendim yine de. gerçi biraz fazla matrix'i andırıyor bazı yerlerde konu ama olsun.. :)[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
People suck, if I want to game I'll do it with/against circuit boards and lines of C++ that know how to RP, not people that don't know how to string a sentence together.
Link to comment
Sosyal ağlarda paylaş

bitiş temasına hasta oldum ya, iki gündür çevirip çevirip dinliyorum.. çarşamba akşamki radyo programımda karaoke'sini deneyeceğim sanırım.. :)

pacifica'ya ben kıl oldum biraz ya, tabiri caizse dünyayı batırdı kız.. :-p[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
People suck, if I want to game I'll do it with/against circuit boards and lines of C++ that know how to RP, not people that don't know how to string a sentence together.
Link to comment
Sosyal ağlarda paylaş

Muhabbete Katıl

Şimdi mesaj gönderip sonrasında kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız varsa giriş yapın ve hesabınızla mesaj gönderin.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Paylaştığınız link otomatik olarak mesaja iliştirildi.   Bunun yerine link olarak göster

×   Önceden girilen içerik getirildi.   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Yeni Oluştur...