Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

En İyi 11

Mandoo

Öne çıkan mesajlar

bu defasta kim sağ kanat oynıyıcak terry ferdinand carlos cole.carlos'ta cole'da sol bek.ikiside sol bek oynar sağ kanat boş kalsın :P[signature][hline]Lucas

hele bir ışıklar sönsün hele bir kapansın kapılar sular durulsun bıçak atacağım daha on iki'den kısa devre yapsın kalbim ellerim inatla dökülsün cigaraya dağlar daim büyüsün sular köpürsün sen beni ozaman gör...

hele küssün meydanlar dehşetin oğlu ölsün ağır bir köpek karanlığı ve tüm mayınlar patlasın sen beni ozaman gör..
Sosyal ağlarda paylaş

Sag kanatta O'na kadar cok adam var zaten. Figo var mesela. Camoranesi var. Gerektiginde orada oynayan Pires Ljungberg gibi adamlar var. Benim favorim olan Kaka var. Bu sene pek iyi olmasa da gecen senenin en buyuk transferlerinden olarak degerlendirilen Van Der Meyde var. Ispanya'nin genc yildizi Joaquin var. Rufete gibi bir orta manyagi var...
Anlayacaginiz sag kanat oyuncusu oldukca fazla. Ve bu tecrubesizligi ve oyunun gidi$atini degi$tirmedeki yetersizligiyle C.Ronaldo henuz buranin `en iyi`si degil. Belki kendini geli$tirir, o zaman en iyi de olabilir.[signature][hline]wi$h, the only gay eskimo...

Sosyal ağlarda paylaş

kaka sağ kanatta ronaldo ile boy ölçüşemez.
ille bi sağ kanat oyuncusu sağ kanattan orta yapacak diye bişi yok ki (öhöhöhö) şekil 1 ronaldo işte. sağ kanattan alıyor topu basıyor çalımları ceza sahasına drive ediyor direk gollük pozisyon yaratıyor yani. 10 tane orta açar bi sağ kanat oyuncusu rufete mesela kaç tanesi pozisyon yaratacak? 3-4 .
ama ronaldo bi maçta bi kere girer sağdan ceza sahasına golü atar ya da attırır olay biter.kalıplara sokmayalım futbolu.[signature][hline]i love this game!
youth only zone!
Sosyal ağlarda paylaş

said:

1)Mondragon
2)Ali Tandoğan
3)İbrahim Üzülmez
4)Song
5)İbrahim Toraman
6)Gökdeniz Karadeniz
7)Tümer Metin
8)Alex
9)Aurelio
10)Fatih Tekke
11)Tuncay Şanlı
[signature][hline]Uyanda Gel Tuana Yüreğim Kan Ağlıor.Sana Söz Yine Baharlar Gelecek Sana Söz Işık Sönmeyecek.Ölüm Yok ki Tuana Uyan Şimdi Yaşanacak !!!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
-Wissy, 02 Ocak 2005 12:04 tarihinde demiş ki:
C.Ronaldo henuz bal yapmayan ari.

aynen katılıyorum bi poka yaramıyo ileride cok ii bi futbolcu olabilir ama cok bencil olmadık yerlerde çalım atmaya kalkıyo olmadık yerlerde şut çekiyo[signature][hline]'''TaRaFTaR 5 iSTeDi BiZDe aTTıK 10 iSTeDiLeR ZaMaN YeTMeDi!!!''' 6.11.2002 KaDıKöY
Sosyal ağlarda paylaş

O zaman bana ornek ver. Onemli bir macta Ronaldo'nun sagdan girip de yarattigi pozisyon soyle...

Kaka AM-F/R $eklinde oynuyor. Hiz olarak eksigi yok. Teknigi cok iyi. Son vuru$larda ve paslarda Ronaldo'dan daha iyi...

Ayrica Ronaldo cok gucsuz. Ikili mucadelelerde eger ilk hamlede gecemez de yanyana ilerlemesi gerekirse hep top kaybi yapiyor. Takima defansif anlamda hicbir $ey katmiyor...

Sayarim daha. Bunlar geli$meyecek $eyler degil gerci ama $u an icin Ronaldo `en iyi` degil.

Son olarak orta acamayan kanat oyuncusu? Peh...[signature][hline]wi$h, the only gay eskimo...

Sosyal ağlarda paylaş

Kaka'ya gelince 20 metre ve ustunden inanilmaz $utlari var. Caprazdan hizla girerken durmadan $ut atabilen nadir oyunculardan biri. Teke tekte oldukca ba$arili ve bir cok defans oyuncusunu sadece hiziyla gecebiliyor ve bu adam 186 cm. Hava toplarinda oldukca etkili. Yerden isabetli ara paslar atabiliyor. Sheva'yi gol kralliginda zirveye ta$iyanlarin ba$inda geliyor. Milan'in eski gunlerini yakalamasindaki etkisi yadsinamaz...
Milan'a geldikten sonra Rui Costa ve Rivaldo gibi yildizlarin elinden `oyun kurucu` gorevini kapabilecek kadar da `mental` acidan geli$mi$ bir oyuncu...

Kisaca Kaka>C.Ronaldo.

[ Bu adam nedense WE serilerinde pek kotu olmu$. :) ][signature][hline]wi$h, the only gay eskimo...

Sosyal ağlarda paylaş

said:
-Wissy, 02 Ocak 2005 12:26 tarihinde demiş ki:
Kaka'ya gelince 20 metre ve ustunden inanilmaz $utlari var. Caprazdan hizla girerken durmadan $ut atabilen nadir oyunculardan biri. Teke tekte oldukca ba$arili ve bir cok defans oyuncusunu sadece hiziyla gecebiliyor ve bu adam 186 cm. Hava toplarinda oldukca etkili. Yerden isabetli ara paslar atabiliyor. Sheva'yi gol kralliginda zirveye ta$iyanlarin ba$inda geliyor. Milan'in eski gunlerini yakalamasindaki etkisi yadsinamaz...
Milan'a geldikten sonra Rui Costa ve Rivaldo gibi yildizlarin elinden `oyun kurucu` gorevini kapabilecek kadar da `mental` acidan geli$mi$ bir oyuncu...

Kisaca Kaka>C.Ronaldo.

[ Bu adam nedense WE serilerinde pek kotu olmu$. :) ]

Yoo WE 'deki statları super genç oyunculara göre.WE de alıcaksan England alıcan showunu yapıcan
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Fistan, 02 Ocak 2005 12:17 tarihinde demiş ki:
kaka sağ kanatta ronaldo ile boy ölçüşemez.
ille bi sağ kanat oyuncusu sağ kanattan orta yapacak diye bişi yok ki (öhöhöhö) şekil 1 ronaldo işte. sağ kanattan alıyor topu basıyor çalımları ceza sahasına drive ediyor direk gollük pozisyon yaratıyor yani. 10 tane orta açar bi sağ kanat oyuncusu rufete mesela kaç tanesi pozisyon yaratacak? 3-4 .
ama ronaldo bi maçta bi kere girer sağdan ceza sahasına golü atar ya da attırır olay biter.kalıplara sokmayalım futbolu.

Dogru soze ne denır kı ayrıca futbol da kım ne derse desın tarz kesınlıkle rakıbe karsı kendını buyuk gosterecek artı bır faktordur..[signature][hline]Onen-i Estel Edain
ü Chebin Estel Anim
Sosyal ağlarda paylaş

ne kızıyon ya wissy sana göre kaka bana göre ronaldo.
geçen sene manutd nin oynadıgı maçların %70 inde hep ceza sahasına dalıyodu herif hatta alex ferguson bi basın toplantısında ben ondan bunu yapmasını istiyorum onu izlemesini çok seviyorum demişti.[signature][hline]i love this game!
youth only zone!
Sosyal ağlarda paylaş

Türkiye :

1-Rüştü
2-Serkan Balcı
3-Thomas
4-Emre Aşık
5-İbrahim Üzülmez
6-Gökdeniz
7-Okan Buruk
8-Aurelio
9-Tümer