Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

En İyi 11

Mandoo

Öne çıkan mesajlar

said:
Fistan, 31 Aralık 2004 13:12 tarihinde demiş ki:
ahaha tunch robeto carlosu iki mi saydın.
:D

iyiki Figonun tam adını yazmamış , yoksa onu da 4 kişi sayacaktı :)[signature][hline]Arkamda yürüme, ben öncün olmayabilirim. Önümde yürüme, takipçin olmayabilirim. Yanımda yürü, böylece ikimiz eşit oluruz.

Kızılderili Atasözü
Sosyal ağlarda paylaş

patos seninkide sadece fb olmuş.birtek tomas var oda bizden sayılır :)[signature][hline]Lucas

hele bir ışıklar sönsün hele bir kapansın kapılar sular durulsun bıçak atacağım daha on iki'den kısa devre yapsın kalbim ellerim inatla dökülsün cigaraya dağlar daim büyüsün sular köpürsün sen beni ozaman gör...

hele küssün meydanlar dehşetin oğlu ölsün ağır bir köpek karanlığı ve tüm mayınlar patlasın sen beni ozaman gör..
Sosyal ağlarda paylaş

sebeplerini soliim :)
rustuden iyi kaleci oldugunu sanmiorum.
turkiyede sag bek bir onder var o da oynadigi maclarda cok iyiydi bana gore.
servetin yerine songu yazicaktim, sonradan vazgectim servete guveniorum :)
tomastan iyi defans oyuncusu gelmedi su ana kadar.
yine turkiyede sol bek yok, ibrahim uzulmezi futbolcudan saymiorum ben, burada da en iyi performans umit ozat bence.
ortasahayi bir butun olarak dusundum, bunlardan iyi orta saha organizasyonu yapacak goremedim.
oyun kurucu turkiyede alexten baska yok, olsa bile ondan iyisi yok.
santrafor olarak nobrenin eline kimse su dokemez. :)[signature][hline]dahi'ye gore bisi yok.
Sosyal ağlarda paylaş

servet :)
aLex :)

:) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)

P.S : yine aLınmayacağını üzüLmeyeceğini biLsem bu isimLer için detayLı anaLizLerimi söyLerdim ama yıLbaşı üstü beLki susmak daha iyi[signature][hline]Arkamda yürüme, ben öncün olmayabilirim. Önümde yürüme, takipçin olmayabilirim. Yanımda yürü, böylece ikimiz eşit oluruz.

Kızılderili Atasözü
Sosyal ağlarda paylaş

yazmaya gerek var mi Apex :p
saka bi yana,
bu sezon diger takimlarin maclarini yeterince izlemedim o yuzden bole oldu heh, senin kurdugun takiminda sezon basinda hic iyi oynamayan 5er 6sar yiyen 5 forvetli fenerden farki yok :p
mavecim, hakaret etmedigin surece kapimiz her zaman acik..[signature][hline]dahi'ye gore bisi yok.
Sosyal ağlarda paylaş

Buffon
Turhan - Cannavaro - Lucio - Carlos
Press - Vieira - Necdet - Giggs
Henry - Ronaldinho
-------
kusra bakmayın ortasahayı pek iyi kuramadım sanırım şu anki kafamla. daha sonra daha iyi bir kadro çıkarırım.[signature][hline][b][Bu mesaj Ali Sami Yen tarafından 1 Ekim 1905 14:27 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mave, 31 Aralık 2004 13:46 tarihinde demiş ki:
said:
Fistan, 31 Aralık 2004 13:12 tarihinde demiş ki:
ahaha tunch robeto carlosu iki mi saydın.
:D

iyiki Figonun tam adını yazmamış , yoksa onu da 4 kişi sayacaktı :)

uykulu uykulu mesaj yazıyorum geçin dalganızı bakalım :D[signature][hline] MSN : [email protected]
---
Sözlükte Ben :D
---
2005 teki en kötü gününüzün 2004 teki en iyi gününüzden çoook daha mutlu , sağlıklı , sevinçli vesaire vesaire geçmesi dileğiyle.

[b] 1. Geleneksel Paticik İstanbul Lan Party 28 Ocak 2005'te!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
-DoruK-, 31 Aralık 2004 16:09 tarihinde demiş ki:
Buffon
Turhan - Cannavaro - Lucio - Carlos
Press - Vieira - Necdet - Giggs
Henry - Ronaldinho
-------
kusra bakmayın ortasahayı pek iyi kuramadım sanırım şu anki kafamla. daha sonra daha iyi bir kadro çıkarırım.

Turhan la Necdet..vayy bilmedigimiz turk yetenekler war demek ki:)bi de press ne yaw??pires olmasın sakın[signature][hline]If anything can go wrong, it will.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...