Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Littlebig Adventure

Eternal

Öne çıkan mesajlar

arkadaslar kardeşim tuturdu sunun cheatlerini bul diye
avault.com ve megagames.com u aradım bulamadım dahada aklıma gelmedi bi yer..
varsa bildiginiz güzel bir cheat sitesi verinde kurtuluyim su ufaklıgın ceneden :) umut dolu gozlerle bakıyo bana[hline][b]Hayat ne boşvericek kadar kısa
Ne de önemsicek kadar uzundur..
[b]
Sosyal ağlarda paylaş

aaa güzel oyundur LBA niye hileye ihtiyeç duyuyosunuz ki sorun bana söyliyim. ama illede hile yapacam diye tutturduysan Dlh.net'e bak dicem ama hile yapmadan oynamak en iyisi. hele adventure oyunlarında.[hline]It's now or never,
Come hold me tight
Kiss me my darling,
Be mine tonight
Tomorrow will be too late,
It's now or never
My love won't wait.
Elvis Presley

Sosyal ağlarda paylaş

twinsun go to the downtown pharmecy, the dino fly is very sick diyordu kadın başta az mı oynamıştım unuturmuyum be beynime kazındı...alt tuşuyla mı ne kutulardan paso bişiler çıkartıyoduk hatta sosis adamların gezegeninde böle uçan bi alet vardı onun iskelesinde bi varilin üstünden paso o yeşil canlardan topluyoduk offf of kahretsin kim hatırlattı ya cd yi bulun bana!!![hline]Serve no one but Bane
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 yıl sonra ...
of çok güzel oyundur, ikisini de bitirmiştim :) uzaylıların üslerine falan giriyorduk yuvarlak köpekleri felam vardı eheh.

her ikiside arşivde duruyor hala.

Xp de çalışır mı ki acaba?[signature][hline]FR - Wow - MM - G.Spot - SmS - NwN-II - Satılık!
let the echoes of doom resound across this wretched world that all who live hear them and despair
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...