Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ülke terk etmece vatandaşlık değişmece vol3 ver. 0.548 MKII

Masakari

Öne çıkan mesajlar

RaidenXelRu said:

valla ben basladim hollanda/danimarka is gorusmelerine lets see

bu arada cok ilginc birseyle karsilastim hayatimda ilk defa bir is veren bende el yazisi ornegi istedi :S en az 10 satir icerik onemli degil dogaclama olsun yeter dediler.
graphological analysis diye birsey yapiyorlarmis. sictim galiba 3. gorusmede :/ 8 yasinda cocugun el yazisina sahibim

almanca hocam 'el yazın mükemmel almanyada iş ararken bir adım öndesin buna emin ol' demişti 2 ay önce kurstayken. tabi bizim memleketteki gibi eş dost işlemediği için adamlarda kriterleri çok oluyor
Sosyal ağlarda paylaş

KidLazer said:

RaidenXelRu said:

valla ben basladim hollanda/danimarka is gorusmelerine lets see

bu arada cok ilginc birseyle karsilastim hayatimda ilk defa bir is veren bende el yazisi ornegi istedi :S en az 10 satir icerik onemli degil dogaclama olsun yeter dediler.
graphological analysis diye birsey yapiyorlarmis. sictim galiba 3. gorusmede :/ 8 yasinda cocugun el yazisina sahibim

almanca hocam 'el yazın mükemmel almanyada iş ararken bir adım öndesin buna emin ol' demişti 2 ay önce kurstayken. tabi bizim memleketteki gibi eş dost işlemediği için adamlarda kriterleri çok oluyor

valla ben detaylica arastirdim, cidden hayretler icinde kalinacak durum, hakikaten yazidan karakter cikariyor adamlar :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...