Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

siyasal protestonun psikolojik faktörleri... anketi

Ractamainus

Öne çıkan mesajlar

bir arkadaşım psikoloji yüksek lisans tezini salzburg üniversitesinde, "siyasal protestonun psikolojik faktörleri" üzerine, gezi olayları örneğinden yola çıkarak hazırlıyor. bunun için bir anket hazırladı. anket 5 dk'lık, internet üzerinden. bilimsel bir sonuç çıkarabilmek için, ankete geziye katılan/katılmayan iki taraftan da makul düzeyde katılım olması gerekiyor. sorun şu ki; gezi'ye katılmayan görüşten ankete katılım sayısı çok az. bu durumda araştırmanın da bilimsel değeri kalmıyor.

gezi karşıtı olan (yakınlarınız da olur), özellikle genç nüfustan, yardımcı olmak isteyen varsa benimle özelden iletişime geçebilir. anket tamamen anonimdir.

anket siyasi içerikli değildir. bilimsel bağlamda psikolojik bir araştırma, tekrar belirteyim.
Sosyal ağlarda paylaş

tiLi said:

geziye katılmak istemeyen ama akpli de olmayan bi arkadaş var. milli görüşçü falan vereyim mi ona?

olur ya, önemli olan gezi protestolarına katılması ya da katılmaması. particilik değil.

bu arada konu fiilen katılmak ya da katılmamak. bizzat meydana çıkmak ya da sosyal medyadan destek olmak gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

Cons said:

ben varsaymıcamki bişeyleri. ne düşündüklerini %100 biliyorum zaten burdaki 2 kişinin. 2side farklı zaten.

sorular siyasi atmosferle ilgili sorular falan değil. tamamen kişisel ve siyasetten, genel görüşlerden uzak sorular. haliyle sadece kişinin kendisi hakkıyla cevaplayabilir. eyvallah ;)
Sosyal ağlarda paylaş

vatan hainliğini meşru göstermek için yapılan bu anketlere ses çıkarmayalım mı?
hangi güçlerin nasıl planları olduğunu gayet iyi biliyoruz.
ama millet bu oyunu bozar.
ben milletimin iradesini koruma noktasında gerekli adımları atarım.
bakın, 30 mart çok önemli.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...