Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

STSL 23. Hafta | ÇAYKUR RİZESPOR KULÜBÜ v gs @ 02.03.2014 19:00

Cons

Öne çıkan mesajlar

Abi Beşiktaşlılarla dalga geçiyoruz ama bizim adamlarda aratmıyor yani Beşiktaş taraftarını.Ali şenin zamanında Selçuk Yula kaç penaltı attığının hesabına kadar gelmişiz.

Bu ülkedeki büyük küçük her türlü takım illa ki şike ve benzeri aksiyonlara girmiştir neyi zorluyorsunuz.Yakalanıp yaftalanan Fenerbahçe oldu bize eğlence çıktı orası ayrı.

Not:İlla ki birileri çıkar şimdi şanlı Galatasarayımız veya Beşiktaşımız(a.k.a. şerefli ikinci) hiç bir dönemde böyle olaylara bulaşmamıştır diye başlar muhtemelen.Direk seviyeye inip he tamam diyorum onlara şimdiden.
Sosyal ağlarda paylaş

jagd said:

selçuk Yula'yı bilmeyen adamlar konuşuyor.Bak bakalım ali şenin başkanlığında fener şampiyon olduğunda selçuk kaç penaltı golü atmış .
Hatta o zamanlarda tekerlemesi bile vardı '' selçuk düştü , PENALTI '' diye

Theridone said:

yalan yok iftira yok, adam emek hırsızı.
ahah pardon da kaç yaşındasın? gerçekten bu forumda selçuk yula'yı futbolculuk zamanından hatırlayan bi absolut falan var sanıyodum.
Sosyal ağlarda paylaş

jagd said:

Bumu bütün diyeceğin ? Ben hç kimsenin yapmasnı istemiyorum diyemedin mİ ? Bak ben diyorum galatasaraylı olarak ; kimse yapmasın .yapanada hakemler adam olsun kartı göstersin ,mesela emre beye yaptıkları gibi adam kart sınırında kart gösterip başımı belaya sokmayayım diyen hakemler maç yönetmesin .Atama ile kimse TFF başkanı olmasın ,hele demirören hiç olmasın.

Bırakın artık 5 yaşında çocuk gibi davranmayı.

kermit said:

yok ama biraz daha eskilerden örnek verirsen daha iyi olurdu bence

yoo
Sosyal ağlarda paylaş

Theridone said:

Cons said:

dün gibi aklımda bize attığı goller
selçuk
selçuk bakıyor
selçuk vuruyor
ve gooool

ümit kaçtı, ümit sağ çaprazda, ümit ümit'in vuruşu kaleye gidiyor!

hakeme bakıyorum verdi golü, 6 oldu.

bi de sey var

hadi popescu hadi oglum hadi oglum goool
gol kupa bizim korkunç bir şey
Sosyal ağlarda paylaş

jagd said:

selçuk Yula'yı bilmeyen adamlar konuşuyor.Bak bakalım ali şenin başkanlığında fener şampiyon olduğunda selçuk kaç penaltı golü atmış .
Hatta o zamanlarda tekerlemesi bile vardı '' selçuk düştü , PENALTI '' diye

Theridone said:

yalan yok iftira yok, adam emek hırsızı.
hala bekliyorum, kaç yaşında arkadaş acaba.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...