Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ultima Online Hype #5

toggie

Öne çıkan mesajlar

• 3 hafta sonra ...
biz de yapıoduk açıkcası bazı şeyler,

pack llama drop vardı explotionları patlatıoduk birinin yanında sonra loot

bug vardı explotion atıp last object - last target'a basılı tutuyorduk 3sn boyunca 100 kere atıyodu 1 tane exp potion'ı.

party atıp kabul edince attack verıp vuruyoduk bı kere, sonra /quit yapıp party'yi adam oto vurunca crim oluyodu guardlıyoduk.

birini öldürüp, ruhunun etrafına küçük kasalar koyuyoduk orda kalıyodu adam hareket edemıyodu.

sanane.com server'ında ünlü warrior EŞKİYA heal potion bug'ı kullanıyodu mesela. Delay yoktu ve adam 100 tane gheal la geziyodu ölümsüz gibi bişeydi.

dupe bug'ına girmiyorum bile.

UO'nun eğlencesi bunlardı aslında bakarsanız. Şimdinin çocuklarına kullanacak bug bırakmadık, onlar da team play oynayıp bişeyler yapmak zorundalar. Biz yaparken, bize yapılmaya başlandığı için garip geliyor.

ama en büyük piçliği ben runuo'da yapıodum, adım ünlenmişti Thor olarak hatta Necro-Thief'tim. Championa gidiodum disguse kit atıp üstüme mage gibi giyinip. Necro'nun pvm için baya iyi büyüleri vardı. Champ sonunda zaten 1 tane ps düşüyodu çantaya kesin. O sırada milletin çantasındakileri de çalıyodum. Hırsız var diye hedef gösterip milleti birbirine düşürüp kaçıyodum kasljfakljfa. minimum 4ps garantim vardı her champ

not: PatiUO'da Amazon team kurmuştum, 8 tane amazon nickli kadın karakterdik. Amazon gibi giyinioduk ve hepimiz tactic,anatomy,archery,hide,stealth,heal kasmıştık 120 lemiştik. UO AutoMAP açıp birbirimizi görebiliyoduk Hide'ken haritada ve brit köprüde falan pusu kuruyoduk mesela. Biri geçmeye çalışırken minimum 5 okçu armor ignore koyup (min 35-50dmg x 5 175-250) hasar veriyoduk direk insta kill oluyodu. Hemen üstüne hide oluyoduk mesela. Bi kişi de lootluyodu. Biri yaklaşırsa hemen indiriyoduk yine :D
Sosyal ağlarda paylaş

zamanında baya baya iyi olduğum oyun :( şimdi oynadığım serverın adını bile hatırlayamıyorum :( ondan başka nebulada da oynadım.

aile soyadımız Valentine'ydi. bide bu Avalanche soyadını taşıyanlar vardı, adamlar iyidi aga. Delequante De'Hunter vardı bide.
Sosyal ağlarda paylaş

hatırladığım bir kaç isim:

Silva Mithrandir, lan bu adamın paso +15 halberdi olurdu. evinin kapısındada tuzak olurdu girdimmi 2 tane vururdu ölürdün.

Deserter Delequante De'Hunter, tartışmasız gördüğüm en iyi pvpci. çocuk her turnuvayı kazanırdı.

Leles Discordian, bu adamın hatırladığıma göre nightmareden inmez, elinden +15 katana eksik etmezdi.

Schoulzen, bu adam iyidi de tam olarak hatırlayamadım ne oynadığını.

soyadı Avalanche Canyakar vardı bir kaç tane de hatırlayamadım. sizin hatırladıklarınız kimler?

bide böyle eski tanınmış arkadaşların oynadığı, popüler online sayısı fazla server varmı? acayip canım çekti.
Sosyal ağlarda paylaş

Armada Cursed hatırlıyorum seni çat pat.

harbi hatırlıyorum laaaaan. tili seni hatırlayamadım :D

o dönemlerde bu oyundan aldığım zevki hiç bir şeyden alamadım. nightmade, unicorn spawnında cıkan actionlar mı dersin, moonglow kapısına toplanıp kapatan guild üyelerimi dersin, golemli tuzaklarmı dersin.

çok özledim o günleri, çok :( bunları yazarken bile duygulandım :(
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...