Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Reklamlar..

White_Rakkad

Öne çıkan mesajlar

Şu son hazırkart reklamına uyuz oluyorum.
Kız pencereye koşarken ayağına çelme takıyım da duvara yapışsın istiyorum[hline]Trust in my self-righteous suicide
I cry, when angels deserve to die!

Benim la, Phann!

Hatırlar mısın bir aralar OSI'de etrafa para saçan Wacky diye onurlu bi mage vardı... Verin lan paraları geri!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Wacky, 03 June 2003 22:04 tarihinde demiş ki:
Şu son hazırkart reklamına uyuz oluyorum.
Kız pencereye koşarken ayağına çelme takıyım da duvara yapışsın istiyorum[hline]Trust in my self-righteous suicide
I cry, when angels deserve to die!

Benim la, Phann!

Hatırlar mısın bir aralar OSI'de etrafa para saçan Wacky diye onurlu bi mage vardı... Verin lan paraları geri!

piskopat
ne istiyon güzelim kızdan :) (aslında bende aynı fikirdeyim senle :) )[hline] wrak wrakkk
Sosyal ağlarda paylaş

said:
daverc, 03 June 2003 22:19 tarihinde demiş ki:
camlica gazoz ehue :D[hline]quando traducete in dizionario e leggete saprò che la u è il sazan migliore nel mondo
Life's mean has been changed for him after banned from daoc :-p

harbi ha ordaki karıya hastatım abi tam bir afet[hline] wrak wrakkk
Sosyal ağlarda paylaş

Mavi Jeans'in Deniz Akkaya'nın poposunu gosterdii cok kusel mest oluyo insan. Onun dısında o turto mu turti mi onun kardeslii panda reklamı ( hani cocuk war sunu al bunu al benimkini al dio ya ) bi de su ideal karttaki herif war ya ekrana bisiler yazıyo felan acaip gıcık oluyom ona da ....[hline]"Eger III. Dunya Savas'ı Nukleer ve Kimyasal silahlarla olacaksa, IV. Dunya Savası'nın Tas ve Sopalarla Yapılacagından eminim."
A. Eınsteın
Sosyal ağlarda paylaş

said:
kermit_frog, 03 June 2003 22:20 tarihinde demiş ki:
said:
daverc, 03 June 2003 22:19 tarihinde demiş ki:
camlica gazoz ehue :D[hline]quando traducete in dizionario e leggete saprò che la u è il sazan migliore nel mondo

harbi ha ordaki karıya hastatım abi tam bir afet[hline] wrak wrakkk

ehe ben bide ordaki kopegin siritisina hasta oluyom yaw heuehue[hline]quando traducete in dizionario e leggete saprò che la u è il sazan migliore nel mondo
Sosyal ağlarda paylaş

Freestyle reklamları da cok kusel eet ! Ya millet o sarkının adı ne solesenize indricem de .. Bomfunk'ın freestyle deil de oteki reklamlarda cıkan hani ?[hline]"Eger III. Dunya Savas'ı Nukleer ve Kimyasal silahlarla olacaksa, IV. Dunya Savası'nın Tas ve Sopalarla Yapılacagından eminim."
A. Eınsteın
Sosyal ağlarda paylaş

kötü reklam çok var hmm bir bakalım
blendax ların alayı
shubuo
lilly reklamı (zavallı çocuğun en yakın arkadaşıbir rulo tuvalet kağıdı!)

ee gelelim hasta olduğum reklamlara
oralet osman (bir klasik)
tofita (Ayça Tekindor hastasıyım yıkılıyor!)
bonus serisi[hline]Wasn't it fun? Let's try something else...

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Qui, 03 June 2003 20:52 tarihinde demiş ki:
Bu performansla yeni bir reklam bölümü actırıcaz heralde. Başınada Gülse Birsel'i mod yaparız hehe

Valla yeni bir reklam bölümü açmamıza gerek yok zaten vizyon denilen bölümümüz aslında reklamları da kapsıyor. Sadece Rakkad arkadaşımız konuyu yanlış yerde açmış o kadar. Gülse Birsel' e gelince burada mod olmasına hiç gerek yok. Bence o kitap yazmaya ve GAG' ı sunmaya devam etmesi iyi olur. Tabii kocasını boşar da beni ailemden isterse o da çok hoş olabilir. O ayrıııııı :lol:

[Bu mesaj ghaldszar tarafından 04 June 2003 07:23 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...