Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

lod necromancer v1.09d

Jadelith

Öne çıkan mesajlar

smitedin'se o zaman mana after kill iyi olur senin için, meditation yerine hani şu ölülerden mana ve hp çıkaran (ismi dilimin ucunda daha dün baktım ya işe bak) aura'yı kullanman daha iyi olabilir..[hline]Sam'i bu Gatling Gun'a çıkardığınızda katliam yapabileceksiniz.
Level, Ağustos 2001
Sosyal ağlarda paylaş

redemption
euha yok %23 chance to redeem a soul
%20 life/mana geliyo
cok kasis
neden klavye ingilizce oldu?[hline]All characters in this forum are fictitious. Any resemblance to actual persons, living or dead, is purely coincidental.

All paticik characters, character names, and the distinctive likenesses thereof are trademarks owned by Paticik Inc.
Sosyal ağlarda paylaş

eğer +skill eşya giyiyorsan çok daha iyi, özellikle kalabalık yerlerde ne canın ne manan biter.. :) (1.10'da bu da güzelleşebilir skill synergy ile, bir cesetten %95 ile 250 can ve mana alsan ohh)[hline]Sam'i bu Gatling Gun'a çıkardığınızda katliam yapabileceksiniz.
Level, Ağustos 2001
Sosyal ağlarda paylaş

haklisin. beki ben simdi meditationa verdim. bi de buna versem kaka olmazmi :P[hline]All characters in this forum are fictitious. Any resemblance to actual persons, living or dead, is purely coincidental.

All paticik characters, character names, and the distinctive likenesses thereof are trademarks owned by Paticik Inc.
Sosyal ağlarda paylaş

bide
%95 e cikma ihtimali 0 biliyosun dimi :)[hline]All characters in this forum are fictitious. Any resemblance to actual persons, living or dead, is purely coincidental.

Sosyal ağlarda paylaş

şu anda, ben skill synergy ile gelebilecek değişimlerden bahsediyorum. battle.net'teki resimlere bakarsan en güdük skill'lerin bile nasıl abardğını görebilirsin..[hline]Sam'i bu Gatling Gun'a çıkardığınızda katliam yapabileceksiniz.
Level, Ağustos 2001
Sosyal ağlarda paylaş

bu arada bill roper ve birkaç blizzard kurucusu şirketten ayrılmış geçen gün, bill roper sanıyorum 1.10 yamasını hazırlayan ekipteydi. iyice batacak galiba blizzard oyunları.. :)[hline]Sam'i bu Gatling Gun'a çıkardığınızda katliam yapabileceksiniz.
Level, Ağustos 2001
Sosyal ağlarda paylaş

lvl kacsin? beraber kasalim istersen ben 39?[hline]All characters in this forum are fictitious. Any resemblance to actual persons, living or dead, is purely coincidental.

Sosyal ağlarda paylaş

ok 40 lara yaklasinca mesaj at beraber oyniyak. tekbasima oynamaktan baydim biraz mp lazim :)[hline]All characters in this forum are fictitious. Any resemblance to actual persons, living or dead, is purely coincidental.

Sosyal ağlarda paylaş

ya kafayi yicem
lvl 40 paladinim var. nightmare act 1 black marshdayim.
resistlerim
fire 30
cold 60
lightning -8
poison 20

ve tahmin edin hertarafta ne bosslari var? LIGHTNING!
isin kotu yani durmadan takip ediyolar. bi tane skeleton boss vardi adami artik unutmusum ben baska seylere daliyorum 2 dakkadan sonra geldi arkamdan. yeter diyip ciktim. napcam, item YOK! kafayi yicem ya.

bi de, black marshtan vurdugum damage cok az (120-160) kaliyo. bu damage iyi mi yoksa kotu mu? eskiden sadece necro ve sorc. char vardi ondan bilmiyorum.[hline]All characters in this forum are fictitious. Any resemblance to actual persons, living or dead, is purely coincidental.

Sosyal ağlarda paylaş

:( dünyada bir tane düzgün oyun yapımcısı var o da dağılmasın lütfen :([hline]All characters in this forum are fictitious. Any resemblance to actual persons, living or dead, is purely coincidental.

Sosyal ağlarda paylaş

act 1 ve act 2 bitti bi level bile atlamadım hala 40 ım LOL[hline]All characters in this forum are fictitious. Any resemblance to actual persons, living or dead, is purely coincidental.

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Aegean, 03 July 2003 19:39 tarihinde demiş ki:
değişik bir smitedin yapıyorum bowazon baydı sürekli yenmek baydı daha dorusu :PPP dönüşüm muhteşem olacak :P
ps: sam, richmont vardı hatırlarsın belki onla beraber oynuyoruz, beraber doneriz heralde soyleyim dedim :P baya bi bab the kenk olduk onla :P[hline]Aegean the Sazan King!!!(given by BabacumMostors)

hatırlarım tabii, ona da tavsiye etsene burayı. diablotr ne oldu bu arada kapandı mı o da? kaç vakittir soracağım unutuyorum hep..[hline]Sam'i bu Gatling Gun'a çıkardığınızda katliam yapabileceksiniz.
Level, Ağustos 2001
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 yıl sonra ...
  • Yeni Oluştur...