Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

lod necromancer v1.09d

Jadelith

Öne çıkan mesajlar

50 tane topic açıldı, ben de bi daha başlayayım şu oyuna dedim. druid açtım 30lvl da baydım. az önce necro açtım, ama çok acayip bişi gördüm. hani blood golem var ya, damage returned %85 ten başlıyo (eskiden %30 du), ve slvl2 de 95 e, slvl3 te 102 ye atlıyo. bu ne ya? hele hele iron maidenin damage returnedini de alması çok daha hoş. durielde hiç kıpırdamadan tp kullanmadan potion kullanmadan yedim adamı. neden? çünkü adam 50 damage koyuyosa, koyduğu anda kendisi 200 damage alıyo, ve benim blood golem 200 damage heal oluyo. tabii blood golem her koyduğunda ayrıca bir heal oluyo. ben de heal oluyorum tabii :)

bu bug değil mi? yani bug diyecektim ama eskiden böyle değildi şimdi yeni değiştirmiş olmaları lazım. zaten böle bi bug olmaz :)

necroları güçlendirme kampanyası filan mı var anlamadım. çünkü oyun çok kolay (ha durieli players 10 da kestim clvl22 iken).[hline]All characters in this forum are fictitious. Any resemblance to actual persons, living or dead, is purely coincidental.

All paticik characters, character names, and the distinctive likenesses thereof are trademarks owned by Paticik Inc.
Sosyal ağlarda paylaş

1 senedır oynamıyorum yannıs hatırlamıyorsam "player 8" ust lımıt yanı player 10 15 89 565 de yazsan o 8 olarak kabul edılıyor ...
1.10 patch ı sana bana degılde allah kısmet eerse bızım cocuklara nasıb olur ...
(1 yılda cıkmayan patch mıllet 4 ayda expansıon cıkarıyo blızzard da .okunu cıkarıyo)[hline]* cehennemde yer kalmayınca oluler yurumeye baslayacak ...
* merhaba anne ben geldım ...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
The_Delucian, 02 July 2003 02:05 tarihinde demiş ki:
1 senedır oynamıyorum yannıs hatırlamıyorsam "player 8" ust lımıt yanı player 10 15 89 565 de yazsan o 8 olarak kabul edılıyor ...
1.10 patch ı sana bana degılde allah kısmet eerse bızım cocuklara nasıb olur ...
(1 yılda cıkmayan patch mıllet 4 ayda expansıon cıkarıyo blızzard da .okunu cıkarıyo)[hline]* cehennemde yer kalmayınca oluler yurumeye baslayacak ...

ehm players 8 olayından emin misin? yani benim bir bilgim yok bu konuda ondan sordum :) olabilir :)[hline]All characters in this forum are fictitious. Any resemblance to actual persons, living or dead, is purely coincidental.

All paticik characters, character names, and the distinctive likenesses thereof are trademarks owned by Paticik Inc.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sam, 02 July 2003 01:48 tarihinde demiş ki:
evet blood golemin döndürdüğü dmg'den life çalması bug, 1.10'da düzeltilecek..[hline]Sam'i bu Gatling Gun'a çıkardığınızda katliam yapabileceksiniz.
Level, Ağustos 2001

O bug değil adamlar bunu biliyorlar ve bug olmadıgı için LOD da etkisini bayagı bi azalttılar normal Diablo2 Classic te Blood Golem Iron maidenla deli gibi oluyordu.[hline]Everyman lives,not every man truly dies !
Sosyal ağlarda paylaş

bug olduğunu değişik kaynaklarda okudum, mantıksız bir olay çünkü ölümsüz oluyor o şekilde blood golem sadece meele dövüşenlere karşı. o yüzden düzeltecekler..[hline]Sam'i bu Gatling Gun'a çıkardığınızda katliam yapabileceksiniz.
Level, Ağustos 2001
Sosyal ağlarda paylaş

sam in dediği doğru
bug olması lazım çünkü eminim ki büyü atmayan herhangi bir şey mlvl 99 olsa bile blood golemi öldüremez. imkanı yok. büyü atanlara da bone spirit atıyosun zaten. ee necro dışında bişiyle oynamanın manası var mı? (hayır life'ı var qwertyuıasdfghjkzxcvbnöm)[hline]All characters in this forum are fictitious. Any resemblance to actual persons, living or dead, is purely coincidental.

Sosyal ağlarda paylaş

bug olmaması lazım. çünkü zaten bilinen birşeydi, düzeltilirdi coktan..ki zaten 1.09 da aynısı oluyor, sadece azalmıs sekilde..

ölümsüz olması olayına gelince, riski de var. Çünkü blood golem herhangi bir büyüyle öldürülürse sizin canınızda bir anda dibe vuruyor. 3-5 damage yerseniz o anda ölürsünüz..Mesela diabloyu blood golemle öldürmeye çalışısın görürsünüz :)

Veya herhangi bir lightining, fire vs .. atan bişi geldi mi, farkına varmassanız bi anda ölebilirsiniz..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sam, 02 July 2003 15:56 tarihinde demiş ki:
bug olduğunu değişik kaynaklarda okudum, mantıksız bir olay çünkü ölümsüz oluyor o şekilde blood golem sadece meele dövüşenlere karşı. o yüzden düzeltecekler..[hline]Sam'i bu Gatling Gun'a çıkardığınızda katliam yapabileceksiniz.
Level, Ağustos 2001

off iddia etme bu konuyu yüzlerce kez SNNde tartıştık bu bug değil zaten olsaydı Ceday'ın dediği gibi Blizzard bunu düzeltirdi aradan 9 patch geçmiş 1.09 da etkisi azaldı.[hline]Everyman lives,not every man truly dies !
Sosyal ağlarda paylaş

Blood Golem'e skill point vermek anlamsız gözüküyor çünkü ileride vermen gereken çok skill var.
Arkadaşın da dediği gibi, Diablo blood golem'i rahatlıkla kesiyor ve neye uğradığını anlamadan ölüyorsun zaten.
PvP'de ise Blood golem'i kullanmak mantıksız, adam öldürdükten sonra sen de ölürsün. Onun yerine taktik olarak, barbar'a karşı fire golem'i aç, golem mastery'e ver, ya da verme senin seçimin, bi defa iron maiden yedirdikten sonra, barbar ww ye başlarsa bi adım kenara çekilip, yolu üzerine golem summon et. Leap yaparsa yine kaç golem summon et... biraz salak bi taktik ama seri uyguladığında yenilen çok sazan var...
Sosyal ağlarda paylaş

aha adama bak wj olmuş. ah paticik naaptın :P
bu arada
smitedin açtım. lvl 25 oldu. daha act 2 deyim :)
necro karakterim zaten vardı, baydım hemen. druidden de baydım. smite rule! :)[hline]All characters in this forum are fictitious. Any resemblance to actual persons, living or dead, is purely coincidental.

Sosyal ağlarda paylaş

said:
SolidSnake, 02 July 2003 20:50 tarihinde demiş ki:
said:
Sam, 02 July 2003 15:56 tarihinde demiş ki:
Level, Ağustos 2001

off iddia etme bu konuyu yüzlerce kez SNNde tartıştık bu bug değil zaten olsaydı Ceday'ın dediği gibi Blizzard bunu düzeltirdi aradan 9 patch geçmiş 1.09 da etkisi azaldı.[hline]Everyman lives,not every man truly dies !

en doğrusu diabloii.net forumlarında sormak olur, snn'de ben de bulundum ve her söylenene inanmam oradaki..[hline]Sam'i bu Gatling Gun'a çıkardığınızda katliam yapabileceksiniz.
Level, Ağustos 2001
Sosyal ağlarda paylaş

o bahsedılen sey bug degıl ...
normalde oyle (etkı %100)...
nıghtmare de kazın ayagı degısıyor (%50)...
hell de gorunce bu kaz bıle degıl dıyorsunuz (%25)...
kısaca hell de bug olmadıgını fark edıyorsunuz ...
zaten normal i herhangi bir skill e 1 den fazla vermedende bitirebiliyorsunuz ...[hline]* cehennemde yer kalmayınca oluler yurumeye baslayacak ...
Sosyal ağlarda paylaş

d2 classic'te öyle tek skill ile filan olmuyordu, lod 1.09'da eşyalar ve bazı skill'ler filan çok değişik. sıfırdan yama kurulmamış d2 classic gene zorlar iyi bilmeyeni.. (heh duriel ne kasmıştı ama, hala kasıyor caster'larla)[hline]Sam'i bu Gatling Gun'a çıkardığınızda katliam yapabileceksiniz.
Level, Ağustos 2001
Sosyal ağlarda paylaş

arcane smitedin aç. diabloyu 23 saniyede (kıpırdamadan), baalı daha kısa sürede (ölçmedim :) baal teleport olmasaydı onda da kıpırdamazdım :)) öldürdüm. fazla basit :)

ama bir sorum var. biraz salak bir soru gibi gelicek ama önemli :) çok pahalıya +6 to mana after each kill long swordu buldum. +2 to mana after each kill runelerinden 4 tane var, 3 soketli heraldic shieldim var. ben normal act 2 den beri hiç kılıç kullanmıyorum, ondan mana stolen life stolen filan hikaye benim için.

şimdi, ben mana after each kill gitsem mi daha mantıklı olur yoksa mana regen. mi? mana veren iteme ihtiyacım var da..[hline]All characters in this forum are fictitious. Any resemblance to actual persons, living or dead, is purely coincidental.

Sosyal ağlarda paylaş

naaptım lan ne 23 saniyesi.
ehau editlemedim insanlar görsün ne kadar saçmalayabilirim diye :) ama cidden çok kısa sürede (eminim 1 dakkayı geçmemiştir) kestim ve baal ondan da kolaydı. smite yönetir...[hline]All characters in this forum are fictitious. Any resemblance to actual persons, living or dead, is purely coincidental.

Sosyal ağlarda paylaş

"şimdi, ben mana after each kill gitsem mi daha mantıklı olur yoksa mana regen. mi? mana veren iteme ihtiyacım var da.."

fighter'san mana stolen, caster'san mana regeneration ve mana after kill (bu hemen hemen hiç farkettirmez ama zaten players 8 oynuyorsan)[hline]Sam'i bu Gatling Gun'a çıkardığınızda katliam yapabileceksiniz.
Level, Ağustos 2001
Sosyal ağlarda paylaş

stolen alamam zaten. smite de stolen alınmıyo. players 1 de oynıyıp senaryoyu bitirip sonra 8 e geçip lvl atlıyorum bi süre. (lvl 32 iken players 8 de tormentoru kestim yarım level atlattı lol).

ama çözüm buldum: meditation (%300 mana regen arttırıyo), unique bi sash (%30 mana regen), bi kafalık (+35 to mana +25 to energy (ve magical :)))

lod multi topici nereye gitti ya?[hline]All characters in this forum are fictitious. Any resemblance to actual persons, living or dead, is purely coincidental.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...